هر چی [تو] بگی‏

🌼خانمی که ده سال بزرگتر است⁉️

2018-04-19 23:36:34

🌼خانمی که ده سال بزرگتر است⁉️

♥️سلام خسته نباشین با یک خانومی اشنا شدم و میخوام با ایشون ازدواج کنم ولی ایشون قبول نمیکنن ایشون از من ۱۰ سال بزرگتر هست ایا به نظر شما اشکالی داره

📚پاسخ

 سلام و احترام

⚜کاربر گرامی در انتخاب همسر توجه به همتایی و تناسب در سن لازم و ضروری می‌باشد. تفاوت سن بلوغ جنسی در دختر و پسر یک امر طبیعی است. پسر حدود 4 سال دیرتر ازدختر به بلوغ جنسی می‌رسد. بنابراین خوب است که تفاوت سن آنان در امر ازدواج نیز به همین مقدار باشد و پسر بزرگتر باشد.همتایی دختر و پسر از نظر سن، تفاوت سن می‌باشد نه تساوی سن.

فاصله سنی بین 3 تا 7 سال، بزرگتر بودن پسر مطلوب می‌باشد کمی کمتر و یا بیشتر از این مشکلی ایجاد نمی‌کند. اما فاصله سنی زیادتر مشکلاتی را در زندگی زناشویی بوجود می‌آورد که ناشی از درک دوگانه دختر و پسر از دنیا و تفاوت نیازهای آن دو در سنین متفاوت می‌باشد.

🌀ولی اگر دخترخانم بزرگتر باشد به عللی مشکلاتی بوجود خواهد آورد: بلوغ جنسی و فکری زودتر دختر – کاهش شادابی با زایمان – کاهش هورمون‌های جنسی زن – پیشگیری از اثبات مرد – عدم پذیرش عرف – عدم پذیرش خانواده پسر.

💠پس این اختلاف سنی 10 سال زیاد است و به راحتی نمی‌شود از کنارش رد شد؛ مگر اینکه 1⃣اولا: این اختلاف باعث عدم درک و فهم و اختلاف در علم مربوط به مهارت های زندگی نشود 2⃣ثانیاً: دختر شما را بچه نبینید و 3⃣ثالثاً: در علایق و سلایق اختلاف زیادی نداشته باشید رابعاً: دختر خودش بالاتر نبیند و فخر فروشی نکند خامساً: خانواده هاتان، با این مسئله کنار بیایند. چرا که به طور معمول خانواده ها ویژه مادر به ازدواج پسرشان با دختر بزرگتر راضی نمی‌شوند.

👌موفق باشید.

🌹✨

✨🌹✨ @my Psychology

🌹✨🌹✨🌹🌹🌹🌹🌹✨

برای شرکت در بحث یا مشاهده منبع مطلب اینجا کلیک کنید.

پیام های کاربران

ارسال پیام


نام نمایشی:


متن: