هر چی [تو] بگی‏

🍂طرف حاضر به صحبت نیست

2018-04-19 23:36:34

🍂طرف حاضر به صحبت نیست

👥سلام ببخشید من یه سوال دارم من دانشجوی ترم ۶ مهندسی برق هستم و حدود شش ماهه که به یکی از همکلاسی هام به خاطر داشتن معیار های اولیه من برای انتخاب همسر از جمله حجاب و عفت و حیا علاقه مند شده ام ولی طرف مقابل اصلا حاضر به صحبت حتی برای آشنایی نیست و من هم نمی توانم فراموشش کنم حال باید چکار کنم؟

✍پاسخ

سلام

🍃برای اطمینان از اینکه آیا او قصد ازدواج دارد یا نه میتوانید در مرحله اول از طریق واسطه مثلا یکی از همکلاسی های خانم نظر او را جویا شوید چنانچه آمادگی خود را اعلام کرد در مرحله بعد از طریق خانواده ها وارد عمل شوید و به صورت رسمی خواستگاری کرده و صحبتهای لازم را انجام بدهید.

👌به چند نکته هم توجه داشته باشید:

1⃣. آرامش در زندگی مشترک حرف اول رو میزنه بنابراین مطمئن باشید با زور و نارضایتی طرف مقابل در صورتی که واقعا قصد ازدواج با شما را ندارد نمیتوانید زندگی خوشی داشته باشید و چنانچه در این صورت هم، به هم برسید بعد از مدت کوتاهی آتش عشق خاموش خواهد شد و نگرانی ها و اختلافات خودش را نشون خواهد داد.

2⃣. چنانچه وی به خاطر حیایی که دارد شما را رد میکند، میتوانید از طریق خانواده و واسطه اصرار بورزید تا به نتیجه مطلوب برسید.

3⃣. برای داشتن ازدواج موفق و آشنایی با تناسبهای لازم به این لینکها مراجعه کنید: «تناسبهای لازم برای ازدواج» و «راهکارهای ازدواج موفق».

4⃣. چنانچه به هر دلیل این وصلت صورت نگرفت به او دل نبندید و به او فکر نکنید و بدانید که دخترهای خوب که ملاکهای شما را داشته باشند زیاد هستند و شما درپیدا کردن همسر مناسب هم به خدا توکل کنید و هم تلاش نمایید.

5⃣. با توجه به اینکه بسیاری از دوستیها و دلبستگی های بین دختر و پسر به دلیل وجود موانع و مخالفتهای بعدی به ازدواج موفق ختم نمیشود لذا توصیه اکید ما این است که تا مشخص شدن نتیجه به هیچ وجه دلبسته هم نشید چرا که شکست عاطفی میتواند ضربات سختی به شما وارد کند. بهترین راکار آن این است که شما به اون دختر(شخص معین) فکر نکنید بلکه به دختر خوب و با کمالاتی که ملاکهای شما را دارد(به صورت کلی) فکر کنید و به دنبال پیدا کردنش باشید.

🌹موفق باشید.

🌷🌿

🌿🌷🌿 @my Psychology

🌷🌿🌷🌿🌷🌷🌷🌷🌷🌿

برای شرکت در بحث یا مشاهده منبع مطلب اینجا کلیک کنید.

پیام های کاربران

ارسال پیام


نام نمایشی:


متن: