هر چی [تو] بگی‏

📛ازاله بکارت بخاطر خودارضایی!

2017-11-24 09:40:11

📛ازاله بکارت بخاطر خودارضایی!

✍دختری 26 ساله هستم مدتی قبل در اثر خودارضایی با انگشت خودم پرده بکارتم را از دست دادم... به دکتر مراجعه کردم و گفت که بکارتم صدمه دیده و یک طرفش کاملا پاره شده‌است... خیلی ناراحتم از اتفاقی که افتاده‌است و از طرفی خواستگار دارم و خیلی عذاب وجدان گرفتم چطور باید این قضیه را به او بگویم... لطفا راهنمایم کنید.

پاسخ: 🔰🔰🔰

⛔️خودارضایى یكى از راه‏هاى انحرافى در ارضاى میل جنسى است و از نظر شرعی واخلاقی نیز، حرام و گناه محسوب می شود.

✅ پیامبر اكرم (‏صل الله علیه وآله) در این باره می‌فرماید: «ملعون است كسی كه خودارضایی كند.»

🌼 شما باید از این گناه بزرگی که انجام دادید در پیش درگاه خدا توبه کنید، با توبه حقیقی، خداوند گناهان را بخشیده و از گذشته شما چشم پوشی خواهد کرد. در مورد از دست دادن پرده بکارت باید گفت که باكره بودن به نوعی از «صفات کمال» محسوب می‌شود؛ یعنی صفتی است كه اگر در زنی باشد، موجب كمال آن زن نسبت به زن‌های دیگر بوده و در نتیجه موجب افزایش میزان مهریه او خواهد بود و صرف فقدان بكارت موجب خیار عیب و خیار شرط نیست.

☘پس گفتن حقیقت به طرف مقابل تا اگر زمانی مورد سؤال واقع نشده‌اید لازم نیست. ولی خواستگاری كه به پرده بكارت اهمیت زیادی می دهد و پی گیر این موضوع می باشد، طبعا مورد مناسبی برای شما نخواهد بود. مطرح نمودن این مشكل و بیان آن به هیچكس نیازی نیست مخصوصا به همسر آینده خود و باید بعنوان یك راز بین شما و خدایتان باشد. پس از این بابت نگران نباشید و بدون دلیل خواستگاران را رد نكنید. البته در نظر داشته باشید که طبق گفته پزشک بخشی از بکارت شما آسیب دیده و به طور کامل از بین نرفته است که این هنوز برای شما شانسی ایجاد میکند که باعث میشود همسرتان متوجه این عیب نشود...

🍁با در نظر گرفتن معیارهای همسر متناسب، همراه خود را برای ساختن آشیانه‌ای سراسر آرامش و امید انتخاب نمایید.

🌷

🌿🌷 @my Psychology

🌷🌿🌷

🌿🌷🌿🌷

برای شرکت در بحث یا مشاهده منبع مطلب اینجا کلیک کنید.

پیام های کاربران

ارسال پیام


نام نمایشی:


متن: