هر چی [تو] بگی‏

🍁🍁کم توجهی و بی تفاوتی شوهر

2017-09-21 19:00:54

🍁🍁کم توجهی و بی تفاوتی شوهر

☘️☘️سوال: شش ماه است که عروسی کرده ام و در این مدت شوهرم نسبت به من کم توجه و بی تفاوت است که به خاطر همین به شدت از ایشان زده شده‌ام. خودش می گوید فراموش می کنم که به تو توجه کنم. وقتی به او می گویم که نیازهایم را تأمین کند می گوید خودت را به بی خیالی بزن تا آرام شوید. چکار کنم، کمکم کنید.

🌹🌹پاسخ: اگر نقش همسری، صحیح و در جای خودش بین زن و شوهر صورت نگیرد، عامل بروز کم توجهی خواهد شد. کم توجهی همسر، یکی از عوامل موثّر و اصلی بروز اختلافات بین زوجین بوده، بگونه‌ای که علّتی مهم برای تخریب بنیان خانواده‌ها می‌باشد. البته زن و مرد نباید هر بی توجهی و بی تفاوتی را حمل بر عدم محبت و عشق کنند. زن و مرد هر دو، باید شیوه­‌هاى ابراز محبّت، توجه و... را آموزش دیده و به كار برند تا كم­ كم نسبت به یكدیگرعلاقه و توجه ایجاد شود. شاه كلید آغاز حركت اصلاحی در محیط خانواده سخن گرانقدر امام علی(علیه السلام) است: «آنچه را كه برای خود دوست داری برای دیگران نیز دوست بدار و آنچه را كه برای خود نمی پسندی برای دیگران مپسند.»[نهج البلاغه، نامه 31]

❤️❤️پس زمانی که شما با عشق و علاقه در راستای بر طرف کردن نیازهای او گام بردارید، آنگاه خواهید دید بدون اینکه شما بخواهید او خواسته‌های شما را انجام می دهد، پس از همین الآن شروع کنید. در این راستا هرگز او را با مردان دیگر مقایسه نکنید و خاطرات خوش دوران عقد را یاد آوری کنید. همچنین پيش از ورود شوهر، خود را بياراييد، لباس‌های زيبا بپوشيد، عطر خوش بو استعمال کنيد، و به او نشان دهيد که همه اين کارها را برای او انجام داده‌ايد.

🌸سعی کنید در روابط جنسی که با شوهر خود دارید جذاب و متنوع ظاهر شوید. با مهربانی از او بخواهید توقعات خود را در زمینه مسائل جنسی برای شما بگوید و شما هم سعی کنید به توقعات او جامه عمل بپوشانید و در فرصتهای مناسب نیز مهربانانه، خواسته‌های خودتان را بازگو و مطالبه کنید، مطمئن باشید او نیز به شما توجه خواهد داشت؛ ان‌شاءالله.

🍁🍁🍁🍁

💐💐💐💐💐💐💐💐

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀

برای شرکت در بحث یا مشاهده منبع مطلب اینجا کلیک کنید.

پیام های کاربران

ارسال پیام


نام نمایشی:


متن: