هر چی [تو] بگی‏

💖💖💖💖💖♻️پرسش وپاسخ:

2017-04-20 12:54:40

💖💖

💖💖💖

♻️پرسش وپاسخ:

❄️سلام. من میخواهم با کسی ازدواج کنم که علاقه ای به دین اسلام نداره و اصلا ذهنیت خوبی هم نسبت به اسلام نداره.البته ایران زندگی میکنه . من خودم ادم معتقدی هستم و خانوادمم همینطور.این . من به دنبال راه کاری هستم که ایشونو به سمت اسلام بکشونم و خوش بینش کنم. لطفا منو راهنمایی کنید.متشکرم

✍پاسخ:

🔆سلام کسی که مبانی اعتقاد و باور او ضعیف است، معمولا در خیلی از جاها انسان نمی تواند با این افراد کنار بیاید و چه بسا موجب مشکلات رورز افزون و بیشتری شود، به ویژه برای شما که اعتقادات و باورهای مذهبی ارزش خاصی دارد، نمی توانید با او زندگی را ادامه دهید، و امکان تغییر و هدایت این طیف افراد واقعا سخت است و اگر خودشان نخواهند و تغییر نکنند تلاش شما بی ثمر خواهد بود.

سعی کنید تناسب اعتقادی و ایمانی را جدی بگیرید.

💥مگر اینکه فرد زمینه هدایت را داشته باشد، در این صورت با تشویق به مطالعه و تفکر می توان کمکی کرد، و بدانید هر قولی هم برای تغییر بدهد، شاید یک نوع مکر و حیله محسوب شود و انتخاب چنین افرادی( که هیچ انگیزه اصلاح و تغییر را ندارد) پشیمانی دارد.

💠البته چون زنان تاثیر پذیرتر از مردها هستند چه بسا با ازدواج با وی ایمانتان را از دست بدهید و او شما را تحت تاثیر قرار دهد لذا در تصمیم تان تجدید نظر کنید.

🌸 🌸

🌼🌸 @my psychology 🌸🌼

🌸🌼🌸🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌸

برای شرکت در بحث یا مشاهده منبع مطلب اینجا کلیک کنید.

پیام های کاربران

ارسال پیام


نام نمایشی:


متن: