هر چی [تو] بگی‏

📛ازاله بکارت بخاطر خودارضایی!

نوشته شده در2017-11-24 09:40:11

📛ازاله بکارت بخاطر خودارضایی!

✍دختری 26 ساله هستم مدتی قبل در اثر خودارضایی با انگشت خودم پرده بکارتم را از دست دادم... به دکتر مراجعه کردم و گفت که بکارتم صدمه دیده و یک طرفش کاملا پاره شده‌است... خیلی ناراحتم از اتفاقی که افتاده‌است و از طرفی خواستگار دارم و خیلی عذاب وجدان گرفتم چطور باید این قضیه را به او بگویم... لطفا راهنمایم کنید.

پاسخ: 🔰🔰🔰

ادامه مطلب

رایج ترین فانتزی های عاشقانه عبارتند از:

- احساس می کنید رابطه عاشقانه برایتان مسئولیتی بیش از حد می آورد.

- معشوقتان باید از هر نظر کامل و جامع باشد و هیچ گونه نقصی نداشته باشد و با کوچک ترین نقص، اولین فکری که به ذهن تان می رسد، این است که ممکن است بهتر از آن پیدا کنم؛ چرا که معتقدید رابطه تان باید در سطح خیلی عالی رخ دهد.

- در مقابل این عقیده بعضی ها با توجه به هزاران عیب و نقص در طرف مقابل، می خواهند به هر نحوی که شده رابطه را حفظ کنند، چون فکر می کنند عشق میان آن ها همه مشکلات را حل و فصل می کند. برای مثال، اگر طرف مقابل از مشروبات الکلی استفاده کند یا خیانت کرده باشد، یا مدام در حال انتقاد از او باشد، آن ها فکر می کنند که اگر این فرد را حفظ نکنیم، یعنی به کمال نمی رسیم، یعنی پایان همه چیز و در اینجاست که فرد بعد از جدایی به شدت آسیب می بیند.

ادامه مطلب

نکات پیش از ازدواج

نوشته شده در2017-12-30 10:43:46

نکات پیش از ازدواج

👌👌💞 کدام شخصیت ها توصیه میشود با هم ازدواج نکنند

برای پاسخ به این سوال بهتر است افراد را از لحاظ پنج بعد بزرگ شخصیتی مقایسه کنیم.

🚫بی ثباتی هیجانی ( روان رنجور خویی )

ازدواج دو فردی که ثبات هیجانی ندارد موفق آمیز نخواهد بود چون هر دو دارای مشکلات هیجانی و عاطفی هستند .

🚫درونگرایی /برونگرایی

ادامه مطلب

💎دختری با قد بلند هستم

نوشته شده در2017-09-03 16:57:41

💎دختری با قد بلند هستم

⛔️سوال: دختری با 182 سانتی متر قد و 64 کیلو وزن هستم. در محیط اطراف و دانشگاه همه را کوتاه‌تر از خود می بینم. سرزنش و حرف‌های بعضی افراد بخاطر قد بلندم، موجب عدم اعتماد به نفس و ضعف در درون من شده است. لطفا راهنمایی بفرمایید.

🔷پاسخ: ازجمله مهمترین مسائل در زندگی، قبول واقعیات و برنامه‌ریزی بر اساس داشته‌ها، برای یک زندگی موفق است.

🌺در اولین قدم شما باید واقعیت ظاهری خود را بپذیرید و البته این را هم بدانید که میزان قد شما تفاوت فاحشی با دیگر افراد ندارد. در قدم بعدی این قد خود را عیب محسوب نکنید چون عیب به‌معنای نقص و کمبود است؛ لذا افرادی که در ورزشهایی مانند والیبال و بسکتبال فعالیت دارند این ویژگی ظاهری خود را یک امتیاز مثبت محسوب می‌کنند و افرادی که قد بلند خود را عیب محسوب می کردند وقتی این واقعیت را پذیرفتند توانستند آن را پلی برای موفقیت قرار دهند

👈👈مانند مرتضی مهرزاد مهمان بلند قامت برنامه «ماه عسل» که با قبول واقعیت زندگی خود به عنوان بازیکن تیم والیبال نشسته ایران در رقابت های پارالمپیک ریو حاضر و صاحب افتخار شد.

🌹براین اساس اگر شما این واقعیت زندگی خود را قبول و از داشته‌های خود نیز به نحواحسن استفاده کنید، خود این قبول واقعیت پلی برای اعتماد به نفس برای شما خواهد شد. توصیه‌ای که به شما می‌شود این است که در اینگونه مسائل اسیر احساسات نشده و زندگی را با واقعیات آن بپذیرید.

ادامه مطلب

🔴صحنه‌‌ی تجلی فضائل

نوشته شده در2017-09-10 17:58:24

🔴صحنه‌‌ی تجلی فضائل

🍀🍀پیامبراسلام (صلی‌الله‌علیه‌وآله) به امیرالمومنین (علیه‌السلام) فرمودند: «ای علی اگر بيم اين را نداشتم كه عده ای از مسلمانان، گفتار مسیحیان را كه درباره مسيح گفته شده، درباره تو بگويند امروز تو را چنان معرفى می كردم كه از هيچ گروهی از آنان عبور نكنى جز اينكه خاک زیر قدمهایت را (به عنوان تبرک) بردارند.» [الإرشاد، ج 1، ص 117]

⭕️چنین شخصیت با عظمت و بی نظیری در روز غدیر برای ولایت بر مردم منصوب و معرفی شد، که رهبر انقلاب در مورد ایشان می‌فرمایند: «همه‌ی کسانی که از روی مدارک با حالات آن بزرگوار آشنایی دارند، باید اقرار کنند که امیرالمؤمنین(علیه‌السّلام)، به واسطه‌ی غدیر به شخصیت والای خود نرسید. غدیر چیزی نبود که گوهر نایاب امیرالمؤمنین(علیه‌السّلام) را شکل دهد. غدیر، نتیجه‌ی فضایل، مزایا و کمالات آن حضرت بود. البته افتخار برخورداری از فرمان الهی، از نصب پیغمبر و از بیعت مؤمنین و صحابه، افتخار بزرگی است. اما بزرگتر از آن، خصوصیاتی است که در این انسان والا و بی‌نظیر وجود داشت، که به چنین حادثه و دستور نصبی از طرف پروردگار منتهی شد.»[1375/02/18]

🌷🌷اما مردم قدر ناشناس دنیازده، خود را از نعمت چنین رهبری محروم کردند و با کنار گذاشتن برترین و با فضیلت‌ترین افراد، دست به انتخابی زدند که آسیبش تا قیامت برای مسلمانان جهان باقی است.

🔹پی نوشت:

مفيد، محمد بن محمد، الإرشاد في معرفة حجج الله على العباد، مؤسسة آل البيت عليهم السلام‏، كنگره شيخ مفيد، قم، 1413 ق‏، ج 1، ص 117.

بیانات معظم له در دیدار کارگزاران نظام، 1375/02/18.

کانال ❤️ازدواج موفق❤️ زندگی زیبا❤️

از شما نیز دعوت به عضویت میکنیم 👇👇👇

ادامه مطلب
قبلی 1 2 3