هر چی [تو] بگی‏

📛ازاله بکارت بخاطر خودارضایی!

نوشته شده در2017-11-24 09:40:11

📛ازاله بکارت بخاطر خودارضایی!

✍دختری 26 ساله هستم مدتی قبل در اثر خودارضایی با انگشت خودم پرده بکارتم را از دست دادم... به دکتر مراجعه کردم و گفت که بکارتم صدمه دیده و یک طرفش کاملا پاره شده‌است... خیلی ناراحتم از اتفاقی که افتاده‌است و از طرفی خواستگار دارم و خیلی عذاب وجدان گرفتم چطور باید این قضیه را به او بگویم... لطفا راهنمایم کنید.

پاسخ: 🔰🔰🔰

ادامه مطلب

نکات پیش از ازدواج

نوشته شده در2017-12-30 10:43:46

نکات پیش از ازدواج

👌👌💞 کدام شخصیت ها توصیه میشود با هم ازدواج نکنند

برای پاسخ به این سوال بهتر است افراد را از لحاظ پنج بعد بزرگ شخصیتی مقایسه کنیم.

🚫بی ثباتی هیجانی ( روان رنجور خویی )

ازدواج دو فردی که ثبات هیجانی ندارد موفق آمیز نخواهد بود چون هر دو دارای مشکلات هیجانی و عاطفی هستند .

🚫درونگرایی /برونگرایی

ادامه مطلب

💎دختری با قد بلند هستم

نوشته شده در2017-09-03 16:57:41

💎دختری با قد بلند هستم

⛔️سوال: دختری با 182 سانتی متر قد و 64 کیلو وزن هستم. در محیط اطراف و دانشگاه همه را کوتاه‌تر از خود می بینم. سرزنش و حرف‌های بعضی افراد بخاطر قد بلندم، موجب عدم اعتماد به نفس و ضعف در درون من شده است. لطفا راهنمایی بفرمایید.

🔷پاسخ: ازجمله مهمترین مسائل در زندگی، قبول واقعیات و برنامه‌ریزی بر اساس داشته‌ها، برای یک زندگی موفق است.

🌺در اولین قدم شما باید واقعیت ظاهری خود را بپذیرید و البته این را هم بدانید که میزان قد شما تفاوت فاحشی با دیگر افراد ندارد. در قدم بعدی این قد خود را عیب محسوب نکنید چون عیب به‌معنای نقص و کمبود است؛ لذا افرادی که در ورزشهایی مانند والیبال و بسکتبال فعالیت دارند این ویژگی ظاهری خود را یک امتیاز مثبت محسوب می‌کنند و افرادی که قد بلند خود را عیب محسوب می کردند وقتی این واقعیت را پذیرفتند توانستند آن را پلی برای موفقیت قرار دهند

👈👈مانند مرتضی مهرزاد مهمان بلند قامت برنامه «ماه عسل» که با قبول واقعیت زندگی خود به عنوان بازیکن تیم والیبال نشسته ایران در رقابت های پارالمپیک ریو حاضر و صاحب افتخار شد.

🌹براین اساس اگر شما این واقعیت زندگی خود را قبول و از داشته‌های خود نیز به نحواحسن استفاده کنید، خود این قبول واقعیت پلی برای اعتماد به نفس برای شما خواهد شد. توصیه‌ای که به شما می‌شود این است که در اینگونه مسائل اسیر احساسات نشده و زندگی را با واقعیات آن بپذیرید.

ادامه مطلب

🔴صحنه‌‌ی تجلی فضائل

نوشته شده در2017-09-10 17:58:24

🔴صحنه‌‌ی تجلی فضائل

🍀🍀پیامبراسلام (صلی‌الله‌علیه‌وآله) به امیرالمومنین (علیه‌السلام) فرمودند: «ای علی اگر بيم اين را نداشتم كه عده ای از مسلمانان، گفتار مسیحیان را كه درباره مسيح گفته شده، درباره تو بگويند امروز تو را چنان معرفى می كردم كه از هيچ گروهی از آنان عبور نكنى جز اينكه خاک زیر قدمهایت را (به عنوان تبرک) بردارند.» [الإرشاد، ج 1، ص 117]

⭕️چنین شخصیت با عظمت و بی نظیری در روز غدیر برای ولایت بر مردم منصوب و معرفی شد، که رهبر انقلاب در مورد ایشان می‌فرمایند: «همه‌ی کسانی که از روی مدارک با حالات آن بزرگوار آشنایی دارند، باید اقرار کنند که امیرالمؤمنین(علیه‌السّلام)، به واسطه‌ی غدیر به شخصیت والای خود نرسید. غدیر چیزی نبود که گوهر نایاب امیرالمؤمنین(علیه‌السّلام) را شکل دهد. غدیر، نتیجه‌ی فضایل، مزایا و کمالات آن حضرت بود. البته افتخار برخورداری از فرمان الهی، از نصب پیغمبر و از بیعت مؤمنین و صحابه، افتخار بزرگی است. اما بزرگتر از آن، خصوصیاتی است که در این انسان والا و بی‌نظیر وجود داشت، که به چنین حادثه و دستور نصبی از طرف پروردگار منتهی شد.»[1375/02/18]

🌷🌷اما مردم قدر ناشناس دنیازده، خود را از نعمت چنین رهبری محروم کردند و با کنار گذاشتن برترین و با فضیلت‌ترین افراد، دست به انتخابی زدند که آسیبش تا قیامت برای مسلمانان جهان باقی است.

🔹پی نوشت:

مفيد، محمد بن محمد، الإرشاد في معرفة حجج الله على العباد، مؤسسة آل البيت عليهم السلام‏، كنگره شيخ مفيد، قم، 1413 ق‏، ج 1، ص 117.

بیانات معظم له در دیدار کارگزاران نظام، 1375/02/18.

کانال ❤️ازدواج موفق❤️ زندگی زیبا❤️

از شما نیز دعوت به عضویت میکنیم 👇👇👇

ادامه مطلب

🔴نیاز به ازدواج برای جوان 19 ساله

نوشته شده در2017-09-29 13:34:20

🔴نیاز به ازدواج برای جوان 19 ساله

🌸سؤال: بنده جوان 19 ساله هستم و احتیاج شدید به ازدواج دارم، ولی پدر و مادرم مخالفت می‌کنند. چه‌کار باید بکنم؟

👈پاسخ: تا حدودی طبیعی است که در این سن، نیاز به ازدواج را در خود احساس کنید و چه‌بسا اوج این نیاز، از همین سنین آغاز می‌شود، ولی نکته حائز اهمیت در ازدواج این است که اگر تمام علت و انگیزه ازدواج شما، تنها جنبه غریزی باشد و تناسب‌های لازمه را برای ازدواج در نظر نگیرید، معمولاً این‌گونه ازدواج‌ها سرانجام خوبی نخواهد داشت، امّا اگر در کنار آن، تناسب‌های لازمه ازدواج را هم در نظر بگیرید، به ازدواج شما خللی وارد نمی‌‌شود.

☘️برای این منظور؛ بهتر است بدون خجالت و بدون هرگونه عامل بازدارنده دیگر، در کمال ادب و منطق، در این زمینه با والدین خود صحبت کنید و نیاز خود را برای ازدواج به آن‌ها تشریح کنید. به‌طور مسلم اگر والدین، نیاز شمارا درک کنند، به کمک شما خواهند شتافت، البته اگر شرایط و امکانات مالی و... هم برایشان مهیا نباشد، بازهم می‌توانند به شما کمک کنند. حداقل اینکه در آینده نه چندان دور سعی خواهند کرد که شرایط و امکانات ازدواج شما را فراهم نمایند. برای شروع، می‌توانید با یکی از والدین خود که نفوذ بیشتری دارید صحبت کنید و بعد از قبول مسئله، به کمک ایشان با والد دیگر گفتگو کنید.

✔️در نهایت اگر به‌رغم تلاش‌هایتان، امکان ازدواج در حال حاضر برای شما فراهم نبود، سعی کنید خود را کنترل نمایید و با دوری از تصاویر و محیط‌های آلوده خود را از تحریک شدن بیشتر حفظ کنید؛ همچنان‌که خدای متعال در این باره فرموده؛ «وَليَستَعفِفِ الَّذين لَا يَجِدُونَ نِكاحَاً [نور،33] و بايد آن‌کسانی كه ازدواج برايشان مقدور نيست، عفت بورزند.» همچنین با آموزش فن و حرفه‌ای خاص در کنار سرگرم شدن بر آمادگی خود جهت تشکیل زندگی مشترک اقدام کنید.

کانال ❤️ازدواج موفق❤️ زندگی زیبا❤️

از شما نیز دعوت به عضویت میکنیم 👇👇👇

ادامه مطلب

💠🌐💠🌐🌐💠🌐💠

😳 ارتباط همسرم با مردان نامحرم⁉️

👥سی سال است که ازدواج کرده‌ام؛ همسرم قبلاً نیز ارتباط تلفنی با نامحرم داشت که من او را بخشیدم، اما دوباره مچ او را در حال صحبت با مردی گرفته‌ام... زندگی‌ام پر از شک شده و نمی‌دانم آن زمانی که می‌گفت خانه برادر یا خواهر هستم راست بوده است... راهنمایی کنید.

✨پاسخ👇👇👇

ادامه مطلب
قبلی 1 2 3