هر چی [تو] بگی‏

♨️دیدن خیانت یک زن

💠سلام خسته نباشید

اگه شاهد خیانت یه خانوم به شوهرش باشیم چکار باید کنیم؟یعنی بریم به شوهرش اطلاع بدیم یا نه؟؟اگه بگیم اوضاع بدتر نمیشه؟

ممنون اگه راهنماییم کنید و یه راه حل مناسب بگید

✍پاسخ

🌼 سلام به شما کاربر محترم

ادامه مطلب

❤️دوستان وهمراهان گرامی سلام علیکم

نوشته شده در2017-09-02 16:00:29

❤️دوستان وهمراهان گرامی سلام علیکم

💎💎از همه شما بزرگواران درخواست دارم این کانال را به دوستان و آشنایان خود معرفی بفرمایید

😳👈 انتقادات و پیشنهادات خود را به ای دی 👈👈@atavasool بفرستید

👌👈👈همچنین سوالات خود را نیز از طریق لینک زیر برای ما بفرستید

ادامه مطلب

🔴ماجرای ازدواج یک اسیر

نوشته شده در2017-09-06 13:07:35

🔴ماجرای ازدواج یک اسیر

👈👈بر اساس آیه 24 سوره نساء، ازدواج با زنان همسردار، در شرع مقدس اسلام حرام است و از این دسته، فقط زنان کافر اسیر شده، با شرایطی مستثنی هستند، از جمله اینکه عدّه زنان اسیر یک بار عادت شدن (حیض دیدن) است و یا اگر باردار باشند، وضع حمل نمودن است.(تفسیر نمونه، ج3، ص333) اما در جنگ خیبر که صفیه به اسارت در آمد، پیامبر(صلی‌الله‌علیه‌وآله) به او پیشنهاد کردند که اگر مسلمان شود و خدا و رسولش را انتخاب کند او را آزاد فرمایند، صفیه گفت من مسلمان شدم و خدا و رسولش را انتخاب می‌کنم.

🔶یعنی بعد از آزادی از اسارت توسط پیامبر(صلی الله علیه و آله) به همسرى رسول خدا در آمد.

🔸از اینرو، عمل پیامبر اسلام (صلی‌الله‌علیه‌وآله) کاملاً مطابق با دستورات دین مبین اسلام است؛ چون صفیه جزء زنان اسیر بوده است و ازدواج پیامبر با او، بعد از دوران عده‌اش و با اسقبال خود او همراه بوده است.(انساب الاشراف، ج1، ص443) بنابر این، پیامبر(صلی‌الله‌علیه‌وآله) اصلا او را مجبور به ازدواج نکردند تا به حضرتش خرده گرفته شود که با زنان اسیر، برخورد نامناسبی داشته‌اند.

🔹پی نوشت:

مکارم شیرازی، تفسیر نمونه، دار الکتب الاسلامیه، تهران، چاپ اول، 1374ش، ج3، ص333.

بلاذری، احمد بن یحیی، انساب الاشراف، دار الفکر، بیروت، چاپ اول، 1417ق، ج1، ص443.

کانال ❤️ازدواج موفق❤️ زندگی زیبا❤️

از شما نیز دعوت به عضویت میکنیم 👇👇👇

ادامه مطلب

خواستگاری مستقیم از دختر همکلاسی

نوشته شده در2016-11-11 23:00:06

سلام

من یه پسرم که در حال حاضر دارم ارشد میخونم. تا الان به دلیل اعتقادات مذهبی و فرهنگی کلا اعتقادی به روابط دختر و پسر قبل از ازدواج نداشتم و تا الان هم توی دانشگاه و یا جاهای دیگه جز در مورد مسائل ضروری (مثلا درسی) صحبت دیگه ای با دخترا نداشتم.

الان به این نتیجه رسیدم که از نظر شرایط روحی و عاطفی آمادگی ازدواج رو دارم و واقعا دوست دارم ازدواج کنم. مشکل من اینه که من از بچگی آدم خجالتی بودم! یعنی مطمئنم که اگه از یکی خوشم هم بیاد باز خجالت میکشم خواستمو با طرف مقابل مطرح کنم.

یه جوری که انگار مثلا مطرح کردن چنین خواسته ای به خصوص تو دانشگاه زشته. همش به خودم میگم اگه من با طرف صحبت کنم احتمالا ناراحت میشه و یا به طرز بدی بهم جواب منفی میده. یعنی یه طورایی اعتماد به نفسم پایینه و پیش خودم میگم این طرف مقابل احتمالا از من خوشش نمیاد.

همه ی اینا با وجودیه که من از نظر تحصیلی آدم بسیار موفقی بودم و الان دارم تو بهترین دانشگاه ایران و توی یه رشته ی عالی درس میخونم و از نظر خانواده هم توی یه خانواده ی تحصیل کرده با وضع مالی متوسط رو به بالا بزرگ شدم. از نظر قیافه هم به نظر خودم معمولیم.

به نظر شما من چیکار باید کنم که با مشکلم مقابله کنم؟ می خواستم از شما دختر خانما بپرسم که واقعا چند درصد احتمال داره که اگه یه پسری خیلی محترمانه مثلا توی دانشگاه به شما پیشنهاد ازدواج داد ممکنه ناراحت بشید و با لحن بدی پاسخ بدید ؟

ادامه مطلب
قبلی 1 2 3 4 5