هر چی [تو] بگی‏

📛ازاله بکارت بخاطر خودارضایی!

نوشته شده در2017-11-24 09:40:11

📛ازاله بکارت بخاطر خودارضایی!

✍دختری 26 ساله هستم مدتی قبل در اثر خودارضایی با انگشت خودم پرده بکارتم را از دست دادم... به دکتر مراجعه کردم و گفت که بکارتم صدمه دیده و یک طرفش کاملا پاره شده‌است... خیلی ناراحتم از اتفاقی که افتاده‌است و از طرفی خواستگار دارم و خیلی عذاب وجدان گرفتم چطور باید این قضیه را به او بگویم... لطفا راهنمایم کنید.

پاسخ: 🔰🔰🔰

ادامه مطلب

تصمیم گیری در ازدواج 1

نوشته شده در2017-07-15 11:58:02

تصمیم‌ گیری مرحله‌ ی به ظاهر آسانی است. اما سخت ترین مرحله از فرایند ازدواج است. اگر فقط احساسی عمل کنیم ممکن است شکست بخوریم و اگر بیش از اندازه هم وسواس به خرج دهیم ممکن است گزینه های خوب را از دست بدهیم. در تصمیم گیری همیشه به این نکته توجه کنید که شاید این شخص بهترین گزینه ای باشد که می توانم انتخاب کنم و ممکن است بعد از این، گزینه ای به این خوبی پیدا نکنم.
اما چطور بفهمیم که تصمیم مان از روی احساسات است؟

ادامه مطلب

🌱🌱ازاله بکارت بخاطر خودارضایی!

نوشته شده در2017-09-15 18:50:36

🌱🌱ازاله بکارت بخاطر خودارضایی!

😯😯سوال: دختری 26 ساله هستم مدتی قبل در اثر خودارضایی با انگشت خودم پرده بکارتم را از دست دادم... به دکتر مراجعه کردم و گفت که بکارتم صدمه دیده و یک طرفش کاملا پاره شده‌است... خیلی ناراحتم از اتفاقی که افتاده‌است و از طرفی خواستگار دارم و خیلی عذاب وجدان گرفتم چطور باید این قضیه را به او بگویم... لطفا راهنمایم کنید.

👈👈پاسخ: خودارضایى یكى از راه‏هاى انحرافى در ارضاى میل جنسى است و از نظر شرعی واخلاقی نیز، حرام و گناه محسوب می شود. پیامبر اكرم (‏صل الله علیه وآله) در این باره می‌فرماید: «ملعون است كسی كه خودارضایی كند.» [میزان الحکمة، ج 12، ص 5654]

🌹🌹شما باید از این گناه بزرگی که انجام دادید در پیش درگاه خدا توبه کنید، با توبه حقیقی، خداوند گناهان را بخشیده و از گذشته شما چشم پوشی خواهد کرد. در مورد از دست دادن پرده بکارت باید گفت که باكره بودن به نوعی از «صفات کمال» محسوب می‌شود؛ یعنی صفتی است كه اگر در زنی باشد، موجب كمال آن زن نسبت به زن‌های دیگر بوده و در نتیجه موجب افزایش میزان مهریه او خواهد بود و صرف فقدان بكارت موجب خیار عیب و خیار شرط نیست. [مرکز ملی پاسخگویی، کد مطلب 77033 ]

🖐🖐پس گفتن حقیقت به طرف مقابل تا اگر زمانی مورد سؤال واقع نشده‌اید لازم نیست. ولی خواستگاری كه به پرده بكارت اهمیت زیادی می دهد و پی گیر این موضوع می باشد، طبعا مورد مناسبی برای شما نخواهد بود. مطرح نمودن این مشكل و بیان آن به هیچكس نیازی نیست مخصوصا به همسر آینده خود و باید بعنوان یك راز بین شما و خدایتان باشد. پس از این بابت نگران نباشید و بدون دلیل خواستگاران را رد نكنید.

🔶البته در نظر داشته باشید که طبق گفته پزشک بخشی از بکارت شما آسیب دیده و به طور کامل از بین نرفته است که این هنوز برای شما شانسی ایجاد میکند که باعث میشود همسرتان متوجه این عیب نشود... با در نظر گرفتن معیارهای همسر متناسب، همراه خود را برای ساختن آشیانه‌ای سراسر آرامش و امید انتخاب نمایید.

کانال ❤️ازدواج موفق❤️ زندگی زیبا❤️

ادامه مطلب

🔴خواستگارم قیافه‌اش کمی خوب نیست!

نوشته شده در2017-09-15 18:50:36

🔴خواستگارم قیافه‌اش کمی خوب نیست!

🔵سوال: خواستگاری دارم که از لحاظ تدین و اخلاق و خانواده بسیار خوب و مورد پذیرش بنده می باشد و تنها مشکلی که وجود دارد قیافه‌ی ایشان است که کمی خوب نیست! اطرافیان بنده بخاطر انتخاب ایشان برای همسر آینده، بنده را سرزنش می کنند. لطفا راهنمایی بفرمایید.

👈👈پاسخ: ازدواج را می توان سرنوشت ساز ترین حادثه‌ی زندگی هر انسانی دانست كه ثمره‌ی این انتخاب، تاثیری به اندازه‌ی کل عمر انسان دارد. ازدواج دارای ملاکها و معیارهایی است که قبل از هر چیز باید به این ملاکها توجه داشت. از جمله‌ی این معیارها تدین و اخلاق است. تدين یعنی پايبندی كامل به اسلام و عمل كردن براساس دستورات آن است.

✔️✔️پيامبر اكرم(صلّی الله عليه و آله) فرمودند: «بر شما باد كه همسر ديندار بگيريد.» [وسائل الشیعه، ج20، ص50]، از آثار تدين می‌توان به صداقت، تواضع، اهل کار، اخلاق نيك، اشاره داشت. پيامبراسلام(صلّی الله عليه و آله) فرموند: «با كسی كه اخلاق و دينش مورد پسند باشد، ازدواج كنيد، اگر چنين نكنيد فتنه و فساد بزرگی در زمين به وجود خواهد آمد.» [همان، ج20، ص78] الحمدلله برای خواستگار شما این دو ملاک اساسی وجود دارد که از نقاط قوت و اصلی برای انتخاب محسوب می شود.

🌹🌹البته همراه معیارهای اصلی انتخاب همسر همچون تديّن، عفّت و اخلاق و اصالت خانوادگی... زيبايی و جمال چهره نيز به عنوان يك معيار محسوب می‌شود. امّا بايد توجه داشت كه اولا زيبايی ظاهری يك امر نسبی است و چه بسا چهره واندام کسی زیبا جلوه كند اما برای فردی ديگر عادی به نظر برسد و ثانيا زيبايی ظاهری ركن اساسی و معيار مستقل نبوده و همراه معيارهای ديگر مطرح است. شاید فردی كه زيبارو است امّا صفات و ارزشهای پسنديده را دارا نباشد و برای همسری انتخاب شود، در آينده، پيامدهای ناخوشايندی را به همراه داشته باشد؛ لذا ملاک و معیار اصلی در انتخاب و ملاکها برای همسر آینده خودتان باشید.

کانال ❤️ازدواج موفق❤️ زندگی زیبا❤️

از شما نیز دعوت به عضویت میکنیم 👇👇👇

ادامه مطلب

١٠ روش برای اینکه بفهمیم آیا با فرد درستی در رابطه هستیم

۱.همه چیز را با او درمیان می گذارید.

هر چیزی که در ذهن تان و در قلب تان هست و از بقیه ی مردم مخفی کرده اید را با شریک زندگی تان در میان می گذارید.

۲.در مقابل او گارد نمی گیرید

شاید قوی و باهوش باشید، اما او آنقدر برایتان ارزش دارد که نقطه ضعف ها و چیزهایی که شما را آسیب پذیر می کنند را با او در میان بگذارید.

۳.همه جوره به او احترام می گذارید

او کامل نیست، اما ویژگی هایی دارد که باعث می شود او را محترم بشمارید. مثلا انسانیت، دلسوزی، قدرت و تصمیم گیری!

۴.او را با تمام کاستی هایش دوست دارید

۵.می توانید خود را در آینده با او تصور کنید

فقط بحث ازدواج کردن نیست، شما خودتان را تصور می کنید که با هم صبحانه درست می کنید، با هم خانه می خرید و با هم خانواده ی کوچک تان را تشکیل می دهید.

ادامه مطلب

🔹برخی وقتی به سنی میرسند که در بین فامیل معمول نیست که دراین سن چه اقا چه خانم کسی مجـــــــرد باشه. دچار درگیری های ارتباطی می‌شن، بخصوص خانم ها که روحیه حساس‌تری دارن. زیر فشــــــارهای روانی و عاطفی برخوردهای دیگران قرار میگیرند.

😔هرکس که تاثیرپذیری زیادی از اطرافیانش داشته باشه، این فشارها چه از طرف خانواده و اطرافیان باشه چه از درون خود فرد ریشه دوانده باشه نتیجه یکسان داره.👇

😥اینکه فرد تن به ازدواجی خـــــــارج از معیارهای خودش بده که فقط بتونه از نگاه‌ها و حرف و حدیث ها نجات پیدا کنه و اونا رو راضی کنه.

🌹دوست عزیزم🌹

اگر شماهم دراین شرایط ســــــخت قرار گرفتین و تحت تاثیر فشارها میخواهید به ازدواجی خــــــلاف میلتون تن بدین تا دیگران شاد بشن،

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 6