هر چی [تو] بگی‏

📚پرسش وپاسخ:

👤پسری معتقد به مباحث دینی هستم و به نامحرمان نگاه نمی کنم الان مدتی است که گاهی شبها به دم در منزل رفته و در آنجا می نشینم، متوجه شدم دخترخانمی 18 یا19 ساله که دختر خوبی هست علی الظاهر، حواسش به من بوده و نگاه می‌کند...؛ می‌خواستم درمورد نگاه دخترخانمها کمی توضیح بدهید.

پاسخ: 👇👇👇

ادامه مطلب

ازدواج باید بتونه باعث آرامش ‌بشه و بنابراین در انتخاب همسر به این موضوع خیلی دقت کنید که آیا با این شخص خاص میتونید به آرامش برسید یا نه؟! حتی در قرآن هم داریم که زن و شوهر آرامش هم هستند.

این رو بدونیم اگر فردی ازدواج کرد و به آرامش دست نیافت، یعنی ازدواج موفقیت آمیزی نداشته.

ادامه مطلب

شما به تازگی با فردی آشنا شده اید که بسیار زیباست و واقعا شما را مجذوب خودش کرده است؛ همین جا بایستید: شما به شدت در معرض خطر انتخاب نادرست قرار دارید!

ادامه مطلب

⭕️می ترسم شوهرم من را پس بزند....⁉️

نوشته شده در2017-11-07 18:51:33

⭕️می ترسم شوهرم من را پس بزند....⁉️

😔در کودکی بعضی از اعضای بدنم از جمله یکی از دستام وشکم و یکی از سینه هام سوخته و از آن موقع همیشه استرس داشتم که نکنه شوهرم منو پس بزنه؛ الان که ازدواج کردم همسرم میگه هیچ مشکلی ندارم ولی من باز هم فکر می کنم حتما داره چیکار کنم؟

پاسخ:👇👇👇

🔅 با سلام و احترام؛ کاملا واضح است که همسرتان برای انتخاب شما معیار ها و خصوصیات قابل توجه زیادی داشته و دارند که نقص جزئی عنوان شده خللی در انتخاب او نداشته است و تلاش شما برای رضایت همه جانبه و رفع کمبود ها زندگی ستودنی است.

ادامه مطلب
قبلی 1 2 3 4 5