هر چی [تو] بگی‏

✅همکار خوب، همکلاسی خوب، لزوما شوهر یا زن خوبی نمی شود

برخی از افراد با همکلاسی یا همکار خود ازدواج می‌کنند با این تصور که او در دانشگاه یا محل کار بسیار آدم آرام و صبوری بوده یا از ویژگی‌های مثبتی برخوردار است. اما وقتی زیر یک سقف می‌روند همه چیز عکس آنچه انتظار می‌رفته رخ داده است. دنیا روی سر فرد خراب شده و طرف مقابلش را به دو‌ رویی یا تظاهر محکوم می‌کند.

ادامه مطلب

اگر به آمار طلاق و عوامل جدایی ها توجه کنیم، می بینیم که اکثر ازدواجهای بی سرانجام با ظاهری ترین شباهتها و یا تفاهم بر مبناهای سست

و در بعضی موارد، توهمی شکل گرفته است که پس از مدت زمانی کوتاه سطح شکافته و زوجین به عمق حقیقت وجودی فرد مقابل پی خواهند برد و متأسفانه در اکثر مواقع این شناخت زمانی اتفاق می افتد که تقریباً کار از کار گذشته است.

ادامه مطلب

💟چگونه آشنایی را به ازدواج برسانیم

نوشته شده در2019-01-15 08:38:52

💟چگونه آشنایی را به ازدواج برسانیم

برای عاشق کردن یک فرد لازم است بدانید که چه امتیازاتی برای شریک زندگی اش در نظر گرفته است. تنها راهی که می تواند در به دست آوردن این اطلاعات به شما کمک کند مدتی آشنایی با فرد مورد نظر است. درواقع آشنایی به شما این امکان را می دهد که درباره ی تجربیات گذشته ی طرف مقابلتان اطلاعات بیشتری به دست آورید و در نتیجه بر اساس این اطلاعات از معیارهای موجود در ضمیر ناخودآگاه او آگاه شوید.

ادامه مطلب

شما به تازگی با فردی آشنا شده اید که بسیار زیباست و واقعا شما را مجذوب خودش کرده است؛ همین جا بایستید: شما به شدت در معرض خطر انتخاب نادرست قرار دارید!

ادامه مطلب
قبلی 1 2 3 4 5 6