هر چی [تو] بگی‏

📛ازاله بکارت بخاطر خودارضایی!

نوشته شده در2017-11-24 09:40:11

📛ازاله بکارت بخاطر خودارضایی!

✍دختری 26 ساله هستم مدتی قبل در اثر خودارضایی با انگشت خودم پرده بکارتم را از دست دادم... به دکتر مراجعه کردم و گفت که بکارتم صدمه دیده و یک طرفش کاملا پاره شده‌است... خیلی ناراحتم از اتفاقی که افتاده‌است و از طرفی خواستگار دارم و خیلی عذاب وجدان گرفتم چطور باید این قضیه را به او بگویم... لطفا راهنمایم کنید.

پاسخ: 🔰🔰🔰

ادامه مطلب

📚پرسش وپاسخ:

👤پسری معتقد به مباحث دینی هستم و به نامحرمان نگاه نمی کنم الان مدتی است که گاهی شبها به دم در منزل رفته و در آنجا می نشینم، متوجه شدم دخترخانمی 18 یا19 ساله که دختر خوبی هست علی الظاهر، حواسش به من بوده و نگاه می‌کند...؛ می‌خواستم درمورد نگاه دخترخانمها کمی توضیح بدهید.

پاسخ: 👇👇👇

ادامه مطلب

تصمیم گیری در ازدواج 1

نوشته شده در2017-07-15 11:58:02

تصمیم‌ گیری مرحله‌ ی به ظاهر آسانی است. اما سخت ترین مرحله از فرایند ازدواج است. اگر فقط احساسی عمل کنیم ممکن است شکست بخوریم و اگر بیش از اندازه هم وسواس به خرج دهیم ممکن است گزینه های خوب را از دست بدهیم. در تصمیم گیری همیشه به این نکته توجه کنید که شاید این شخص بهترین گزینه ای باشد که می توانم انتخاب کنم و ممکن است بعد از این، گزینه ای به این خوبی پیدا نکنم.
اما چطور بفهمیم که تصمیم مان از روی احساسات است؟

ادامه مطلب

🔴خواستگارم قیافه‌اش کمی خوب نیست!

نوشته شده در2017-09-15 18:50:36

🔴خواستگارم قیافه‌اش کمی خوب نیست!

🔵سوال: خواستگاری دارم که از لحاظ تدین و اخلاق و خانواده بسیار خوب و مورد پذیرش بنده می باشد و تنها مشکلی که وجود دارد قیافه‌ی ایشان است که کمی خوب نیست! اطرافیان بنده بخاطر انتخاب ایشان برای همسر آینده، بنده را سرزنش می کنند. لطفا راهنمایی بفرمایید.

👈👈پاسخ: ازدواج را می توان سرنوشت ساز ترین حادثه‌ی زندگی هر انسانی دانست كه ثمره‌ی این انتخاب، تاثیری به اندازه‌ی کل عمر انسان دارد. ازدواج دارای ملاکها و معیارهایی است که قبل از هر چیز باید به این ملاکها توجه داشت. از جمله‌ی این معیارها تدین و اخلاق است. تدين یعنی پايبندی كامل به اسلام و عمل كردن براساس دستورات آن است.

✔️✔️پيامبر اكرم(صلّی الله عليه و آله) فرمودند: «بر شما باد كه همسر ديندار بگيريد.» [وسائل الشیعه، ج20، ص50]، از آثار تدين می‌توان به صداقت، تواضع، اهل کار، اخلاق نيك، اشاره داشت. پيامبراسلام(صلّی الله عليه و آله) فرموند: «با كسی كه اخلاق و دينش مورد پسند باشد، ازدواج كنيد، اگر چنين نكنيد فتنه و فساد بزرگی در زمين به وجود خواهد آمد.» [همان، ج20، ص78] الحمدلله برای خواستگار شما این دو ملاک اساسی وجود دارد که از نقاط قوت و اصلی برای انتخاب محسوب می شود.

🌹🌹البته همراه معیارهای اصلی انتخاب همسر همچون تديّن، عفّت و اخلاق و اصالت خانوادگی... زيبايی و جمال چهره نيز به عنوان يك معيار محسوب می‌شود. امّا بايد توجه داشت كه اولا زيبايی ظاهری يك امر نسبی است و چه بسا چهره واندام کسی زیبا جلوه كند اما برای فردی ديگر عادی به نظر برسد و ثانيا زيبايی ظاهری ركن اساسی و معيار مستقل نبوده و همراه معيارهای ديگر مطرح است. شاید فردی كه زيبارو است امّا صفات و ارزشهای پسنديده را دارا نباشد و برای همسری انتخاب شود، در آينده، پيامدهای ناخوشايندی را به همراه داشته باشد؛ لذا ملاک و معیار اصلی در انتخاب و ملاکها برای همسر آینده خودتان باشید.

کانال ❤️ازدواج موفق❤️ زندگی زیبا❤️

از شما نیز دعوت به عضویت میکنیم 👇👇👇

ادامه مطلب

⭕️می ترسم شوهرم من را پس بزند....⁉️

نوشته شده در2017-11-07 18:51:33

⭕️می ترسم شوهرم من را پس بزند....⁉️

😔در کودکی بعضی از اعضای بدنم از جمله یکی از دستام وشکم و یکی از سینه هام سوخته و از آن موقع همیشه استرس داشتم که نکنه شوهرم منو پس بزنه؛ الان که ازدواج کردم همسرم میگه هیچ مشکلی ندارم ولی من باز هم فکر می کنم حتما داره چیکار کنم؟

پاسخ:👇👇👇

🔅 با سلام و احترام؛ کاملا واضح است که همسرتان برای انتخاب شما معیار ها و خصوصیات قابل توجه زیادی داشته و دارند که نقص جزئی عنوان شده خللی در انتخاب او نداشته است و تلاش شما برای رضایت همه جانبه و رفع کمبود ها زندگی ستودنی است.

ادامه مطلب
قبلی 1 2 3 4