هر چی [تو] بگی‏

چگونه یک مرد را قانع کنیم؟

نوشته شده در2019-01-02 14:03:02

چگونه یک مرد را قانع کنیم؟

✅شروع و دنبال کردن صحبت‌ها

معمولا پیش از شروع حرف زدن و در پایان حرف زدن ممکن است ابزار عذرخواهی به کار برده عباراتی که پس از عذرخواهی به زبان می‌آورید ارزش و اثرگذاری زیادی نخواهد داشت. برای مثال درباره‌ این مسئله اطمینان ندارم، اما…»

✅دنبال کردن: اضافه کردن عبارتی اصلاحی در پایان جمله‌‌ای که به زبان می‌آورید: برای مثال: «باید کاری بکنیم، این طور نیست» و عباراتی مثل: «آیا شما این طور فکر نمی‌کنید؟» یا «آیا درست نمی‌گویم؟» می‌توانند جملاتی باشند که صحبت‌هایمان را با آنها تمام می‌کنیم و اثرگذاری آنچه گفته‌ایم را کاهش می‌دهند.

ادامه مطلب

⛔️طلبه ها نیز سربازی میروند

نوشته شده در2017-08-02 08:24:04

⛔️طلبه ها نیز سربازی میروند

💐دنیا همواره با ظلمت‌هایی همراه بوده است که ریشه در جهل و نادانی، تعصبات بی‌جا، هوس رانی و جاه‌طلبی، شهوت‌رانی و... دارد و در این میان پیامبران و به‌تبع آنها علما و دانشمندان در حکم چراغی فروزان بوده‌اند که راه را برای حقیقت جویان روش کرده و می‌کنند، رسول خدا (صلی الله علیه و آله) می‌فرماید: «علما چراغ‌های زمین‌اند و جانشینان پیامبران و وارثان من و پیامبران هستند.» (میزان الحکمه، ج ۸   باب ۲۸۰۴)

🌹اما دشمنان همیشه در صدد تخریب این چراغهای فروزان بوده اند و امروزه نیز با دروغ‌هایی مانند طلبه‌ها به سربازی نمی‌روند، به‌راحتی قاضی می‌شوند، در شرکت نفت و جاهایی که پول هست حضور دارند و... درصدد تخریب جایگاه طلاب علوم دینی می‌باشند،

👈👌 اما واقعیت این است که طلاب علوم دینی نیز مانند سایر افراد تا زمانی که محصل هستند داری معافیت تحصیلی می‌باشند و در صورت عدم تحصیل و یا اشتغال باید خدمت سربازی را انجام دهند؛

ادامه مطلب

مواظب حسادت های شوهرتان باشید

نوشته شده در2017-10-28 06:59:32

مواظب حسادت های شوهرتان باشید

برای داشتن حس تفاهم با شوهرتان باید بدانید که او چه روحیه ای دارد. آیا انتظار دارید از همکار شوهرتان تمجید کنید و او ناراحت نشود؟!!!

✔️ اگر میخواهید همیشه در قلب شوهرتان جای داشته باشید هیچ گاه بیش از حد از مردی نزد او تعریف نکنید

ادامه مطلب

💠 حضرت امام صادق عليه السلام :

نوشته شده در2017-04-21 11:30:40

💠 حضرت امام صادق عليه السلام :

« إنَّ المَرءَ يَحتاجُ فى مَنزِلِهِ و َعِيالِهِ إِلى ثَلاثِ خِلالٍ يَتَكَلَّفُها و َإن لَم يَكُن فى طَبعِهِ ذلِكَ : مُعاشَرَةٌ جَميلَةٌ و َسَعَةٌ بِتَقديرٍ و َغَيرَةٌ بِتَحَصُّنٍ »

🔸مرد در خانه و نسبت به خانواده اش نيازمند رعايت سه صفت است هر چند در طبيعت او نباشد: خوشرفتارى ، گشاده دستى به اندازه و غيرتى همراه با خويشتن دارى.

ادامه مطلب
قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9