هر چی [تو] بگی‏

" گیر دادنِ زن ها اصلاً چیز بدی نیست..."

👈🏻 زنی که گیر میدهد، یعنی تو را دوست دارد ، زیاد هم دوست دارد. زنی که مقصدِ نگاهِ تو برایش مهم است، میترسد که از چشمانت افتاده باشد.

👈🏻 زنی که برایش مهم باشد که تو محبت و توجهت را کجا و چه اندازه خرج میکنی، کاملاً معصومانه ، ترسِ از دست دادنِ تو را دارد.

👈🏻 زنی که با بی توجهی ات بغضش می گیرد ، بی پناه است و جز تو کسی را ندارد. غر زدن و گیر دادن ، شیرِ اطمینانِ دوست داشتنِ زن هاست

ادامه مطلب

درسی از دعای عرفه 🦋🌸

نوشته شده در2017-09-01 19:02:52

درسی از دعای عرفه 🦋🌸

💎دهه ی اول ذی الحجه از فضیلت خاصی برخوردار است و خدای متعال هم ذکر و یاد خود را در این ایام به بندگانش سفارش کرده و فرموده است: «وَيَذكُرُوا اسمَ اللَّهِ في أَيّامٍ مَعلوماتٍ [حج/28] و در ایّام معیّنی نام خدا را ببرند.»

🌻 در روایت آمده «ایام معلومات» که خدای متعال به ذکر در این ایام دستور داده است، همین ده روز اول ذی‌حجه است. [تهذیب، ج5، ص447]

👈 این ایام مقدمه ای است برای روز عرفه که روز دعا و استغفار و توجه است. دعای عرفه که با عشق و شور و سوز سیدالشهداء (علیه‌السّلام) در صحرای عرفات همراه است، نشان‌ دهنده‌ی آن روحیه‌ی شیدائی و عشق و شوری است که پیروان اهل‌بیت (علیهم السلام) در یک چنین ایامی باید داشته باشند.

ادامه مطلب

🔺 سعی کنیم ویژگی مهربان بودن ما وابسته به موقعیت و زمان خاصی نباشد ، بلکه ریشه در عمق وجودیت ما داشته باشد !

🔻 در این صورت قبل از ورود ما به هر نقطه جهان هستی ، این بوی معطر مهربانی ماست که دیگران را مجذوب خود می کند.

ادامه مطلب

کلید موفقیت در هر رابطه ای ، چه رابطه با خود و چه رابطه با دیگران، داشتن اعتماد به نفس کافییه💪

🍀راهکارهای تقویت اعتماد به نفس:🍀

✔️به خودتون عشق بورزید.

✔️مثبت اندیش باشید .(خوبیها رو ببینید)

✔️مدیریت زمان داشته باشید.

ادامه مطلب

تفاوت عشق و رابطه جنسی

نوشته شده در2018-11-21 23:08:28

تفاوت عشق و رابطه جنسی

📎 عشق و رابطه جنسی (سکس) را با هم اشتباه نگیرید کشش نیرومند جنسی، نشانگر نیاز شدید به عشق و احساس تعلق نیست.

🔺رابطه جنسی و گرایش به انجام آن یک پدیده وابسته به هورمون است و با نیاز به بقای ما ارتباط دارد

ادامه مطلب

🔴🔴🔴رابطه لب زنان و میل جنسی

نوشته شده در2017-01-13 11:25:44

🔴🔴🔴رابطه لب زنان و میل جنسی

لب ها یکی از قسمت های صورت زنان است که از دیرباز، رابطه مستقیم با جذابیت شان داشته است، اما تحقیقات یک دانشگاه اسکاتلندی آشکار ساخته است که بخشی از لب بالایی که به صورت برجسته خود نمایی می کند نشان دهنده قابلیت جنسی و بویژه امکان ارگاسم شدن بیشتر زنان است.

درست زیر خط کمان وسط لب بالایی که آن را کمان الهه عشق ( Cupid’s bow) می نامند یک برجستگی وجود دارد که آن را با عنوان Tubercle می شناسند. در بررسی مورد نظر که در «فصلنامه داروهای جنسی» منتشر شده است محققین از نزدیک به 300 زن جوان زیر 30 سال خواسته اند ضمن دقت بر فرم لب های شان بگویند که از کدام نوع لب برخوردارند. در مرحله بعد، از فعالیت جنسی شان و شیوه و حالت و راحتی ارگاسم شان پرسیدند و بر اساس اطلاعات جمع آوری شده پی بردند که زنانی که از Tubercle برجستگی در میان لب بالا برخوردارند بیشتر از بقیه به ارگاسم می رسند.

ادامه مطلب
قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9