هر چی [تو] بگی‏

⭕️ انرژی منفی نداشته باشید!

نوشته شده در2017-12-01 14:17:47

⭕️ انرژی منفی نداشته باشید!

همسری که هر گاه در کنارش بنشینی ناراحتت می کند... تا بحثی شروع شود به جای نگران کننده یا ناراحت کننده ای ختم می شود... حرف زدن با او نه تنها لطفی ندارد بلکه آغاز یک درگیری خواهد بود... چنین همسرانی هیچ گاه نمی توانند همراه خوبی برای زندگی باشند.

اینها همیشه لبریز از انرژی منفی هستند. هرگاه دیداری حاصل شود نتیجه اش جز انتقال انرژی منفی و دلگیر شدن نخواهد بود در حدیثی گرانبها از حضرت علی بن موسی الرضا نقل شده است: هیچ کس فایده ای بدست نیاورده است که بهتر باشد از همسر شایسته ایی که چون به او بنگرد شاد گردد و چون از نزد او غایب شود عفت خویش و مال او را نگهدار باشد

ادامه مطلب

⭕️ همسر شهید مطهری نقل می کند که: یک بار برای دیدن دخترم به اصفهان رفته بودم. بعد از چند روز که به تهران آمدم، نزدیک های سحر به خانه رسیدم.

🔶 وقتی وارد خانه شدم، بچه ها همه خواب بودند، ولی آقا بیدار بود. چای ☕️ و میوه 🍎 و شیرینی 🍰 آماده بود و منتظر بودند. بعد از احوال پرسی با تأثر به من گفتند: می ترسم یک وقت نباشم، شما ار سفر بیایید و کسی نباشد که به استقبال‌تان بیاید.

ادامه مطلب

❤️💜💚💙💜💚💛💙💚💜💛💖

نوشته شده در2017-08-24 10:09:05

❤️💜💚💙💜💚💛💙💚💜💛💖

قهرِ عاشقا یعنی یکی رو تختخوابِ دونفره‌ی تو اتاق بخوابه و یکی رو کاناپه‌ی سه‌نفره‌ی وسط‌ِ هال، ولی هیچکدوم تا خود صُب چشمشون گرم نشه اصلا.

قهرِ عاشقا یعنی سرِ میزِ شام حرف نزنن باهم ولی شام فسنجونِ محبوبِ مرد باشه و میز تزیین شده با شاخه‌های گل سرخی که هر یکشنبه به زن تقدیم میشه!

قهرِ زنِ عاشق یعنی پامیشم صبحونه حاضر میکنم برات، پیرهناتم اتو میکنم، کل روز تو فکرتم، شب تا برسی جونم به لبم میرسه، ولی سلام بدی جواب نمیدم چون دلخورم ازت.

ادامه مطلب

❤️صمیمیت در سیره امام باقر (علیه‌السلام)

🌺رفتار محبت‌آمیز و سرشار از صمیمیت یکی از توصیه‌های دین مبین اسلام می‌باشد که به‌وسیله دیدوبازدید، مصافحه، احوال پرسی و... حاصل می‌شود

👌👈امام رضا (علیه‌السلام) دراین‌باره می‌فرماید: «به دیدن یکدیگر روید تا یکدیگر را دوست داشته باشید و دست یکدیگر را بفشارید و به هم خشم نگیرید.» [بحارالانوار، ج 75، ص 347]

❤️امام باقر (علیه‌السلام) در زندگی بابرکت خود مهرورزی و صمیمیت را دستور کار قرار داده بود و به روش‌های مختلف بذر محبت را در دل‌های اطرافیان می‌کاشت، به‌طوری که ابی عبیده می‌گوید:

💎 «من با حضرت هم‌سفر بودم من اول سوار بر مرکب می‌شدم بعد ایشان سوار می‌شدند همین که سوار می‌شد سلام می‌کرد و شروع به احوال پرسی و مصافحه می‌کرد مثل دو نفر که مدتی یک دیگر را ندیده‌اند. موقع پائین آمدن، اول ایشان پائین می‌آمد وقتی من هم از مرکب پیاده می‌شدم باز حضرت سلام می‌کرد و احوال می‌پرسید، مثل کسی که مدتی است دوستش را ندیده.»💎[بحارالانوار، ج 46، ص 303]

ادامه مطلب

✨✨✨✨✨

حریم عشق

🍃 چرا زنان سن خود را کمتر از سن شناسنامه‌ای خود می‌دانند؟!!!

چون روزهایی را که منتظر تولد کودکش بوده فقط با دلواپسی انتظار کشیده و زندگی نکرده.

چون شب‌هایی که فرزندش مریض بوده در کنار بستر او نشسته و گریسته و زندگی نکرده.

ادامه مطلب
4 5 6 7 8 9 10 11 12