هر چی [تو] بگی‏

آقا پسر عزیز ؛ دختر خانم گرامی !

نوشته شده در2017-12-17 19:13:15

آقا پسر عزیز ؛ دختر خانم گرامی !

دقت کنید لطفا !

وقتی یکی برای ازدواجتان واسطه می شود ؛ خوب چشمتان را باز کنید و با دقت تصمیم بگیرید ؛ تا پس فردا اگر خدای نکرده به مشکل برخوردید مدام به آن بنده خدا نگویید که :

❌نونی بود که تو، توی دامن من گذاشتی❌

❌من حلالت نمی‌کنم!❌

ادامه مطلب

🌺خصوصيّات‌ يك‌ مراسم‌ عروسي‌ اسلامي‌

💐براي اين که مجالس خوبي در عروسي ها داشته باشيم که هم مملو از شادي و سرور باشد و هم گناه و معصيت نداشته باشد و هم خانواده و فاميل راضي باشند نکات زير را پيشنهاد مي کنيم:

🌹1. بايد ابتدا عروس و داماد ملزم به رعايت آداب اسلامي باشند و مسائل شرعي مثل پوشش، آرايش و ساير مسائل را مراعات کنند و مرتکب کار خلاف شرع نشوند.

🌸2. حتي الامکان زمان مناسبي براي مراسم جشن انتخاب شود مثل ايام ميلاد، اعياد مذهبي يا حتي الامکان شب يا روز جمعه.

ادامه مطلب

شما به تازگی با فردی آشنا شده اید که بسیار زیباست و واقعا شما را مجذوب خودش کرده است؛ همین جا بایستید: شما به شدت در معرض خطر انتخاب نادرست قرار دارید!

ادامه مطلب

💖يك دوست خوب چه ويژگي دارد💗

نوشته شده در2018-12-02 19:26:30

💖يك دوست خوب چه ويژگي دارد💗

ايمان از ويژگي هاي مهم يك دوست است ؛ زيرا انسان موحدي كه دين را با جان و وجود پذيرفته و به وجود بهشت و جهنم اعتقاد دارد و از زوال دنيا و بقاي جهان آخرت نيز آگاه است ، به خوبي مي داند تنها از راه عبوديت و بندگي است كه مي تواند سعادت دو جهان را كسب نمايد.

ادامه مطلب

⚠️ برخی افراد به طور ناگهانــی و باشدت بسیار زیادی خشمگین میشوند😤. در واقع عصبانیتهای آنها غیـــرمعمول و نامتناســب است.

زندگی با چنین افرادی یک تجربه‌ی بســـــیار وحشتناک است.😱

🔶لذا در روند تحقیق و آشنایی قبل از ازدواج اصلا از کنار چنین موردی به راحتی نگذرید.

🔷اگر طی آشنایی‌های اولیه چیزی متوجه نشدید و در دوران نامزدی هستید. درصورت مشاهده چنین رفتارهای نابهنجاری قبل هراقدام با مشاور مجرب مشــــورت کنید.

ادامه مطلب
3 4 5 6 7 8 9 10 11