هر چی [تو] بگی‏

🌿توی این چهار سال فقط با همین بودم

نوشته شده در2018-01-14 08:32:06

🌿توی این چهار سال فقط با همین بودم

👱🏻سلام من ٢٥ سالمه مدت ٤ سال با يه پسري در ارتباطم اما قبل از اين پسر  با يه فرده ديكة ايم بودم كه ارتباط جنسي داشتم و من همون اول ارتباط با اين اقا كةً٤ سال باهاشم كفتم اولش چون قصده خاصي نداشتيم كاري نداشت ولي بعد كه رابطمون احساسي شد و به هم ديكة علاقه مند شديم كفتم بيا ازدواج كنيم هي قبول ميكنه هي ميزنه زيرش تا اينكة بهم كفت نميتونم گذشتت رو فراموش كنم ... حالا الان بايد چيكار كرد كفت بايد ببينم مشاوره چي ميكة ؟؟؟ در ضمن من خيلي دوسش دارم و فقط ٤ سال با خودشم .

✍پاسخ

🌹با سلام به شما کاربر محترم

🌺اینکه ایشان برای ازدواج با شما تردید دارد طبیعی است؛ زیرا هنوز با گذشته شما کنار نیامده است. در این زمینه بهتر است به او فرصت بدهید که برای مشاوره اقدام کند و بیش از این اصرار نکنید.

🌸البته باید توجه داشته باشید حتی اگر ایشان شرایط گذشته شما بپذیرد، ولی همواره این احتمال وجود دارد که در آینده و در روند زندگی به دچار تردید شود و گذشته شما را یادآوری کند. بنابراین بهتر است هم شما و هم ایشان فارغ از احساسات برای ازدواج اقدام کنید، نه اینکه الان به خاطر شرایط احساسی دست به انتخابی بزنید که بعدا دچار پشیمانی شوید.

ادامه مطلب

📢 مردان هرگز ازدواج نکرده ۲ میلیون نفر بیش از زنانند

🔹بر اساس جداول سرشماری سال ۱۳۹۵ حدود دو میلیون مرد هرگز ازدواج نکرده بیش از زن هرگز ازدواج نکرده در کشور وجود دارد.

🔹به گزارش ایسنا، بر اساس اطلاعات مرکز آمار ایران که از سرشماری سال ۱۳۹۵ استخراج شده است در کل کشور ۶۶ میلیون و ۴۲۱ هزار و ۹۸۹ زن و مرد ۱۰ ساله و بیشتر وجود دارند که از این میزان ۳۳ میلیون و ۵۶۲ هزار و ۶۱۲ نفر مرد و ۳۲ میلیون و ۸۵۹ هزار و ۳۷۷ نفر زن هستند و به این ترتیب ۷۰۳ هزار و ۲۳۵ مرد ۱۰ ساله و بیشتر از زنان بیشتر هستند.

🔹همچنین اطلاعات موجود حاکی از آن است که در کل کشور ۴۲ میلیون و ۳۹۹ هزار و ۷۹۲ زن و مرد ۱۰ ساله و بیشتر همسر دارند که از این میزان تعداد ۱۱۸ هزار و ۷۴۶ مرد بیشتر از زن است. تعداد مردهای دارای همسر ۲۱ میلیون و ۲۵۹ هزار و ۲۶۹ نفر هستند و تعداد زنان دارای همسر ۲۱ میلیون و ۱۴۰ هزار و ۵۲۳ نفر هستند.

ادامه مطلب

🔴صحنه‌‌ی تجلی فضائل

نوشته شده در2017-09-10 17:58:24

🔴صحنه‌‌ی تجلی فضائل

🍀🍀پیامبراسلام (صلی‌الله‌علیه‌وآله) به امیرالمومنین (علیه‌السلام) فرمودند: «ای علی اگر بيم اين را نداشتم كه عده ای از مسلمانان، گفتار مسیحیان را كه درباره مسيح گفته شده، درباره تو بگويند امروز تو را چنان معرفى می كردم كه از هيچ گروهی از آنان عبور نكنى جز اينكه خاک زیر قدمهایت را (به عنوان تبرک) بردارند.» [الإرشاد، ج 1، ص 117]

⭕️چنین شخصیت با عظمت و بی نظیری در روز غدیر برای ولایت بر مردم منصوب و معرفی شد، که رهبر انقلاب در مورد ایشان می‌فرمایند: «همه‌ی کسانی که از روی مدارک با حالات آن بزرگوار آشنایی دارند، باید اقرار کنند که امیرالمؤمنین(علیه‌السّلام)، به واسطه‌ی غدیر به شخصیت والای خود نرسید. غدیر چیزی نبود که گوهر نایاب امیرالمؤمنین(علیه‌السّلام) را شکل دهد. غدیر، نتیجه‌ی فضایل، مزایا و کمالات آن حضرت بود. البته افتخار برخورداری از فرمان الهی، از نصب پیغمبر و از بیعت مؤمنین و صحابه، افتخار بزرگی است. اما بزرگتر از آن، خصوصیاتی است که در این انسان والا و بی‌نظیر وجود داشت، که به چنین حادثه و دستور نصبی از طرف پروردگار منتهی شد.»[1375/02/18]

🌷🌷اما مردم قدر ناشناس دنیازده، خود را از نعمت چنین رهبری محروم کردند و با کنار گذاشتن برترین و با فضیلت‌ترین افراد، دست به انتخابی زدند که آسیبش تا قیامت برای مسلمانان جهان باقی است.

🔹پی نوشت:

مفيد، محمد بن محمد، الإرشاد في معرفة حجج الله على العباد، مؤسسة آل البيت عليهم السلام‏، كنگره شيخ مفيد، قم، 1413 ق‏، ج 1، ص 117.

بیانات معظم له در دیدار کارگزاران نظام، 1375/02/18.

کانال ❤️ازدواج موفق❤️ زندگی زیبا❤️

از شما نیز دعوت به عضویت میکنیم 👇👇👇

ادامه مطلب

🌼🌼مخالفت پدر تا پیدا کردن شغل و ماشین!

🔶🔶سوال: پسری هفده ساله‌ام که نیاز شدید به ازدواج هم از لحاظ جنسی هم از لحاظ روانی دارم. ولی متاسفانه پدر می گوید تا زمان پیدا کردن شغل و ماشین و... حرف ازدواج را نزنم و همه اینها حداقل چند سال طول می کشد. باید چیکار کنم.

👈👈پاسخ: ازدواج یک امر سرنوشت‌ساز در زندگی هر فرد است، که زندگی آینده او به آن وابسته است. در این امر سرنوشت ساز، خانواده نقش مهمّی در زندگی جوانان پس از ازدواج دارند. آنها بزرگ‌ترین حامی زندگی مشترك نوپا هستند و حمایت مالی و عاطفی آنهاست كه ضامن رشد و بالندگی زندگی مشترك می‌باشد.

💐💐پس در ازدواج باید توجه زیادی به رضایت خانواده داشت. در مورد مخالفت پدرتان، توصیه می‌شود از میان اعضای خانواده کسی که نفوذ بیشتری نسبت به او دارد، بخواهید که دراین‌باره با پدرتان گفتگو و متقاعد کند که در تصمیمشان تجدیدنظر کنند. به دست آوردن نظر پدرتان تا حدودی به میزان انعطاف وی و هوش و ذکاوت واسطه بستگی دارد. همچنین باید به خدای خود توکل کنید و از او بخواهید که دل پدرتان را نرم کند و آنچه مصلحت است برای شما رقم بزند. به فرموده امام علی(علیه‌السلام): «مَنْ تَوكَّلَ عَلَى اللّه ذَلَّتْ لَهُ الصِّعابُ وَ تَسَهَّلَتْ عَلَیْهِ الأَسْبابِ؛ هر كس به خدا توكل كند، دشوارى‌ها براى او آسان مى‌شود و اسباب برایش فراهم مى‌گردد.» [بحارالانوار، ج 75، ص 81]

🌸🌸در نهایت تا مهیا شدن شرایط ازدواج، به کنترل شهوت با مراقبت در نگاه، کم خوری غذاهای انژری‌زا پرداخته و همچنین به کسب مهارتها مشغول شوید، مطمئن باشید شما می‌توانید باپشتکار خود به کنترل این غریزه تا زمان مهیا شدن شرایط ازدواج بپردازید.

کانال ❤️ازدواج موفق❤️ زندگی زیبا❤️

از شما نیز دعوت به عضویت میکنیم 👇👇👇

ادامه مطلب

💖💖💖💖💖♻️پرسش وپاسخ:

نوشته شده در2017-04-20 12:54:40

💖💖

💖💖💖

♻️پرسش وپاسخ:

❄️سلام. من میخواهم با کسی ازدواج کنم که علاقه ای به دین اسلام نداره و اصلا ذهنیت خوبی هم نسبت به اسلام نداره.البته ایران زندگی میکنه . من خودم ادم معتقدی هستم و خانوادمم همینطور.این . من به دنبال راه کاری هستم که ایشونو به سمت اسلام بکشونم و خوش بینش کنم. لطفا منو راهنمایی کنید.متشکرم

✍پاسخ:

ادامه مطلب

حق طلاق با کیست؟

نوشته شده در2016-11-04 08:08:33
تــــشـیّــع و تأثیر آن بر خانواده در ایران ( 4) «طلاق» شیوه رسمى پایان دادن به زندگى خانوادگى
ادامه مطلب
4 5 6 7 8 9 10 11 12