هر چی [تو] بگی‏

" گیر دادنِ زن ها اصلاً چیز بدی نیست..."

👈🏻 زنی که گیر میدهد، یعنی تو را دوست دارد ، زیاد هم دوست دارد. زنی که مقصدِ نگاهِ تو برایش مهم است، میترسد که از چشمانت افتاده باشد.

👈🏻 زنی که برایش مهم باشد که تو محبت و توجهت را کجا و چه اندازه خرج میکنی، کاملاً معصومانه ، ترسِ از دست دادنِ تو را دارد.

👈🏻 زنی که با بی توجهی ات بغضش می گیرد ، بی پناه است و جز تو کسی را ندارد. غر زدن و گیر دادن ، شیرِ اطمینانِ دوست داشتنِ زن هاست

ادامه مطلب

⭕️ همسر شهید مطهری نقل می کند که: یک بار برای دیدن دخترم به اصفهان رفته بودم. بعد از چند روز که به تهران آمدم، نزدیک های سحر به خانه رسیدم.

🔶 وقتی وارد خانه شدم، بچه ها همه خواب بودند، ولی آقا بیدار بود. چای ☕️ و میوه 🍎 و شیرینی 🍰 آماده بود و منتظر بودند. بعد از احوال پرسی با تأثر به من گفتند: می ترسم یک وقت نباشم، شما ار سفر بیایید و کسی نباشد که به استقبال‌تان بیاید.

ادامه مطلب

♨️تاثیر دیگران در زندگی مشترک.......⁉️

👥 خانمی که عمو و دایی خوب و مناسبی ندارد (الکلی و اراذل هستند) در شخصیت وی تأثیری ندارد؟ و آیا این افراد در زندگی مشترک این دخترخانم تأثیر خواهند گذاشت؟ اگر در زندگی مشترک تأثیر داشته باشند، می‌توان با محدود کردن رابطه، مانع تأثیرپذیری شد؟

✍پاسخ:

💞ازدواج یکی از مسائل بسیار مهمی است که در سرنوشت انسان نقش به سزایی دارد و درواقع خوشبختی یا بدبختی او با این مسئله گره‌ خورده است. امّا درباره وضعیت شما باید گفت: گرچه احتمال تأثیرپذیری نسبت به اطرافیان همواره وجود دارد، ولی این مسئله به میزان روابط میان خانواده دخترخانم با اطرافیانش و میزان دین‌داری و سلامت خانواده دخترخانم بستگی دارد. مسلماً هرچقدر میزان روابط و رفت و آمدها زیادتر باشد و از طرفی، میزان دین‌داری و سلامت خانواده دخترخانم پایین باشد، احتمال تأثیرپذیری نسبت به رفتارهای منفی اطرافیان نیز افزایش می‌یابد.

ادامه مطلب
5 6 7 8 9 10 11 12 13