هر چی [تو] بگی‏

سیاستهای همسرداری

🍃 به همسرتان نشان دهید که شما هم به اندازه او نگران زندگی مشترک‌تان هستید و برای بهتر کردنش تلاش می‌کنید.

👈 بی‌تفاوتی شما در مورد موضوعات مالی یا مشکلات‌تان می‌تواند جرقه‌های شک را بزند!

ادامه مطلب

💞نمیخوام از دستش بدم

نوشته شده در2018-04-02 19:30:43

💞نمیخوام از دستش بدم

🌼سلام خسته نباشین خانمی هستم نوزده ساله پنچ ساله که ازدواج کردم همسرم ازطریق دنیای مجازی بهم خیانت میکنه هروقت ام بهش میگم شروع میکنه به دادبیداد که من اینکارنمیکنم توبهم تهمت میزنی توروخداکمکم کنید دوسش دارم نمیخوام ازدستش بدم

✍پاسخ

🌷با سلام به شما کاربر محترم

🍂منظورتان از خیانت همسرتان به شما چیست؟ آیا با کسی در ارتباط است؟ از کجا اطمینان دارید که همسرتان به شما خیانت کرده است؟ آیا خودتان پی به خیانت ایشان برده اید یا اینکه کسی به شما گفته است؟ آیا این خیانتی که شما نام می برید در حد ارتباط مجازی بوده یا فراتر از این بوده است؟

✨بر فرض که واقعا ایشان به صورت مجازی با کسی در ارتباط باشد، باید علت یا علل رو آوردن ایشان به این رابطه ها را تشخیص داد و سپس برای رفع آن اقدام نمود. برهمین است علل احتمالی که باعث بروز این رفتار از همسر شما شده است را بیان می کنیم. ممکن است یکی از این علتها یا مجموعه از علل باعث رو آوردن ایشان به رابطه های مجازی شده باشد. علل احتمالی عبارتند از:

1⃣- محیط بعضا آلوده فضای مجازی، باعث کشیده شدن فرد به اینگونه رابطه های گناه آلود می شود.

2⃣- گاهی عدم رضایت از رابطه زناشویی باعث کشیده شدن فرد به رابطه می شود. 

3⃣- ضعف ایمان و باورهای دینی

ادامه مطلب

✨✨✨✨✨ سیاستهای همسرداری

نوشته شده در2018-04-02 19:30:43

✨✨✨✨✨

سیاستهای همسرداری

"صمیــمانه صــحبت کنیــد..."

🍃 اکثر مردان دوست دارند با همسرشان همدل و صمیمی باشند. آنها بسیار تمایل دارند تا از تمایلات و اصول همسرشان آگاهی یابند. زیرا هنگامی که از این تمایلات و اصول آگاهی نداشته باشند سردرگم می‌شوند. لذا با همسرتان صمیمانه و واضح صحبت کنید و از دوپهلو و مبهم حرف زدن جدا بپرهیزید.

ادامه مطلب

آقایان بدانند

🍃 آقای عزیز! اگه خانومت هر روز چند بار ازت می‌پرسه کی برمی‌گردی خونه؟!!! نمی‌خواد کارآگاه بازی در بیاره، این عادت زن هاست...!

ادامه مطلب

🌹

سیاستهای رفتاری

🍃 می‌گویند هر وقت خواستی «پارچه‌ای» بخری؛ آنرا در دست «مچاله كن» و بعد رهايش كن، اگر «چروک» برنداشت، «جنس خوبی» دارد. آدم‌ها، نیز همينطورند...!

ادامه مطلب
3 4 5 6 7 8 9 10 11