هر چی [تو] بگی‏

💌💌نامزدي ،بهترين فرصت عاشقي

نوشته شده در2018-04-07 21:23:37

💌💌نامزدي ،بهترين فرصت عاشقي

🌍در فرهنگ ما خيلي از دختر و پسر ها قبل از اينکه به زير يک سقف مشترک بروند ،دوران نامزدي يا همان عقدکردگي را تجربه مي کنند ، که هم فرصتي براي شناخت بهتر يکديگر است و هم روز هايي با مسئو ليت کمتر و فرصت بيشتر براي ذخيره ي مهر و محبت.

⛱قسمت‌هايي از شخصيت همسرتان را خواهيد شناخت که به‌صورت معمولي امکان‌ ندارد بر آن‌ها آگاهي يابيد مگر آن‌که با هم زندگي کنيد. براي شناخت شخصي که به‌طور متناوب -نه‌ پيوسته- او را مي‌بينيد ، هيچ راهي بهتر از اين نيست که در عمل و در مقاطع زماني مختلف و کوتاه، با او زندگي کنيد. در ديدارهاي کوتاهِ دو يا سه‌ ساعت در هفته، افراد اغلب، بهترين رفتارشان را نشان مي‌دهند. واقعيت در زمان طولاني‌تري، و در ارتباط نزديک تر آشکار مي‌شود. - درمي‌يابيد که آيا سبک زندگي شما و همسرتان، از تفاهم و هماهنگي حقيقي برخوردار است يا خير.

⬅️ويژگي‌هايي که باعث مي‌شوند عاشق کسي شويد و يا از ديدن او لذت ببريد ، ممکن است کافي نباشد تا هماهنگي هميشگيِ شما را بعد از آن‌که هم‌خانه شديد، تضمين کند.

ادامه مطلب

با همسرتان قانون برای هنگام دعوا کردن بگذارید:🔺

1) حق نداریم به خونواده های هم توهین کنیم.

2) حق نداریم مسایل و مشکلات کهنه رو مطرح کنیم. تو هر دعوا فقط راجع به همون موضوع بحث میکنیم.

3) شام و ناهار نپختن و شام و ناهار نخوردن نداریم. همه اعضا مثل حالت عادی باید برای غذا حاضر باشن.

4) سلام و خداحافظی در هر صورت لازمه.

ادامه مطلب

👨‍⚕دوست داشتم با پزشک ازدواج کنم

نوشته شده در2018-04-02 19:30:43

👨‍⚕دوست داشتم با پزشک ازدواج کنم

🌷سلام و عرض ادب

دختر 20 ساله هستم عاشق درسم همیشه تو رویا هام این بوده که پزشکی قبول میشم و همسری هم شغل خودم خواهم داشت و پشت کنکورم اما پدر و مادرم معتقدم باید ازدواج کنم

خواستگارهای دارم که از همه لحاظ ها خوبن اما نمیتونم به ازدواج فکر کنم حالا باید ازدواج کنم یا درس بخونم؟

📚پاسخ

🌸سلام به شما کاربر محترم

🌿اینکه دوست دارید با پزشک ازدواج کنید چندان توجیه منطقی ندارد. شما باید در انتخاب همسر به تناسبات لازمه در زندگی از جمله اخلاق، اعتقادات، رفتار، فرهنگ، فکر و خانواده طرف مقابل توجه کنید. هرچقدر در این ابعاد شش گانه از تناسب بیشتری با همسر آینده تان داشته باشید، احتمال موفقیت، رضایتمندی شما از زندگی مشترک افزایش پیدا می کند.

ادامه مطلب

سیاستهای همسرداری

🍃 به همسرتان نشان دهید که شما هم به اندازه او نگران زندگی مشترک‌تان هستید و برای بهتر کردنش تلاش می‌کنید.

👈 بی‌تفاوتی شما در مورد موضوعات مالی یا مشکلات‌تان می‌تواند جرقه‌های شک را بزند!

ادامه مطلب

💞نمیخوام از دستش بدم

نوشته شده در2018-04-02 19:30:43

💞نمیخوام از دستش بدم

🌼سلام خسته نباشین خانمی هستم نوزده ساله پنچ ساله که ازدواج کردم همسرم ازطریق دنیای مجازی بهم خیانت میکنه هروقت ام بهش میگم شروع میکنه به دادبیداد که من اینکارنمیکنم توبهم تهمت میزنی توروخداکمکم کنید دوسش دارم نمیخوام ازدستش بدم

✍پاسخ

🌷با سلام به شما کاربر محترم

🍂منظورتان از خیانت همسرتان به شما چیست؟ آیا با کسی در ارتباط است؟ از کجا اطمینان دارید که همسرتان به شما خیانت کرده است؟ آیا خودتان پی به خیانت ایشان برده اید یا اینکه کسی به شما گفته است؟ آیا این خیانتی که شما نام می برید در حد ارتباط مجازی بوده یا فراتر از این بوده است؟

✨بر فرض که واقعا ایشان به صورت مجازی با کسی در ارتباط باشد، باید علت یا علل رو آوردن ایشان به این رابطه ها را تشخیص داد و سپس برای رفع آن اقدام نمود. برهمین است علل احتمالی که باعث بروز این رفتار از همسر شما شده است را بیان می کنیم. ممکن است یکی از این علتها یا مجموعه از علل باعث رو آوردن ایشان به رابطه های مجازی شده باشد. علل احتمالی عبارتند از:

1⃣- محیط بعضا آلوده فضای مجازی، باعث کشیده شدن فرد به اینگونه رابطه های گناه آلود می شود.

2⃣- گاهی عدم رضایت از رابطه زناشویی باعث کشیده شدن فرد به رابطه می شود. 

3⃣- ضعف ایمان و باورهای دینی

ادامه مطلب
3 4 5 6 7 8 9 10 11