هر چی [تو] بگی‏

💞احساس عجیب بعد از خواستگاری نهایی

نوشته شده در2018-04-07 21:23:37

💞احساس عجیب بعد از خواستگاری نهایی

💖با سلام

بعد از دو جلسه خواستگاری رسمی، من در جلسه اول هیچ حس خاصی به دختر خانوم نداشتم، اما با جلسه دوم فهمیدم که معیار های بنده رو دارن و واقعا به دل من نشستن، چون شناس هم بودن فرایند کوتاه بود.

🍃در جلسه نهایی بعد از توافقات خانواده ها که کوتاه صحبتی داشتیم باز هم حس جلسه اول غالب شد به طوری که انگار نه انگار دارم با این خانوم ازدواج میکنم،

البته خجالتی بودن و شاید حیای ایشون تو این بی حسی دخیل باشه،

الان من در دو راهی عجیبی گیر افتادم، چون خودم زیاد احساساتی نیستم و میترسم ایشون نتونه منو از لحاظ عاطفی ارضا کنه، و الان قرار های عقد هم گذاشته شده لطفا کمک کنید! ایا این احساس طبیعی است؟ 

📚پاسخ

ادامه مطلب

خانمهای عزیز دقت کنید :

نوشته شده در2018-04-07 21:23:37

خانمهای عزیز دقت کنید :

هميشه حوصله به خودتون رسيدن داشته باشيد

هميشه براتون مهم باشه که با

چه ظاهری جلو همسرتون ميايد

ادامه مطلب

💌💌نامزدي ،بهترين فرصت عاشقي

نوشته شده در2018-04-07 21:23:37

💌💌نامزدي ،بهترين فرصت عاشقي

🌍در فرهنگ ما خيلي از دختر و پسر ها قبل از اينکه به زير يک سقف مشترک بروند ،دوران نامزدي يا همان عقدکردگي را تجربه مي کنند ، که هم فرصتي براي شناخت بهتر يکديگر است و هم روز هايي با مسئو ليت کمتر و فرصت بيشتر براي ذخيره ي مهر و محبت.

⛱قسمت‌هايي از شخصيت همسرتان را خواهيد شناخت که به‌صورت معمولي امکان‌ ندارد بر آن‌ها آگاهي يابيد مگر آن‌که با هم زندگي کنيد. براي شناخت شخصي که به‌طور متناوب -نه‌ پيوسته- او را مي‌بينيد ، هيچ راهي بهتر از اين نيست که در عمل و در مقاطع زماني مختلف و کوتاه، با او زندگي کنيد. در ديدارهاي کوتاهِ دو يا سه‌ ساعت در هفته، افراد اغلب، بهترين رفتارشان را نشان مي‌دهند. واقعيت در زمان طولاني‌تري، و در ارتباط نزديک تر آشکار مي‌شود. - درمي‌يابيد که آيا سبک زندگي شما و همسرتان، از تفاهم و هماهنگي حقيقي برخوردار است يا خير.

⬅️ويژگي‌هايي که باعث مي‌شوند عاشق کسي شويد و يا از ديدن او لذت ببريد ، ممکن است کافي نباشد تا هماهنگي هميشگيِ شما را بعد از آن‌که هم‌خانه شديد، تضمين کند.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 6 7 8 9