هر چی [تو] بگی‏

📛رابطه جنسی بی مهابا.....

نوشته شده در2018-01-14 08:32:06

📛رابطه جنسی بی مهابا.....

🖋مدت دو سال است با دختری دوست شده‌ام. پدر و مادر دختر، شاغل هستند و اغلب در خانه نیستند. من بارها با آن دختر رابطه جنسی برقرار کرده‌ام. البته وی هنوز باکره است. در حال حاضر وی خواستگار دارد و می‌خواهد ازدواج کند، ولی باز هم مایل به حفظ رابطه با من برای بعد از ازدواج نیز هست. آیا باید این موضوع را به شوهرش بگویم؟ البته قرار ما از روز اول برای ازدواج نبوده که من بخواهم با او ازدواج کنم؟ از شما چه پنهان که من نیز مایل به حفظ رابطه هستم. لطفاً راهنمایی کنید.

📚پاسخ:

⁉️این دوستی و رابطه جنسی شما با آن دختر اصلاً قابل توجیه نیست. لابد می‌دانید که این‌گونه روابط نامشروع، جزو گناهان کبیره به‌حساب می‌آید و عقوبت اخروی سختی پیش روی افراد گناهکار هست.

✅پیغمبر اکرم (صلی‌الله‌علیه‌وآله) در این باره فرموده است: «هر کس با زنی نامحرم شوخی کند، برای هر کلمه که با او گفته است، هزار سال در آتش دوزخ او را زندانی می‌کنند و آن زن اگر با رضایت، خود را در اختیار مرد قرار دهد و مرد، او را در آغوش گیرد یا ببوسد یا تماسی برقرار سازد یا با وی بخندد و منجر به عمل خلاف شود، این زن هم مثل مرد گناهکار است و عذابش مثل اوست، ولی اگر زن، راضی نبوده و مرد به زور مرتکب این عمل زشت شد، گناه هر دو بر گردن مرد خواهد بود.»

ادامه مطلب

💖علاقه به دوست و همکلاسی برادر

نوشته شده در2018-01-14 08:32:06

💖علاقه به دوست و همکلاسی برادر

🌷دختر ۲۳ ساله‌ و از یک خانواده مذهبی هستم. دانشجوی سال آخرم. برادرم دانشجوی پزشکی است. یک دوست و همکلاسی دارد که ارتباط خیلی نزدیکی با هم دارند؛ طوری که از یک برادر به هم نزدیک‌تر هستند. خانواده ایشان هم از همه نظر به ما شباهت دارند. البته ایشان را از نزدیک جوری ندیدم که باهمدیگر هم صحبت شویم، ولی اخلاق و رفتار و متانتش مرا جذب کرده است. یقین دارم که می‌تواند همسر خوبی برای من و داماد خوبی برای والدینم باشد، ولی مشکل این است که نمی‌دانم چگونه می‌شود نظر ایشان را درباره خودم جویا شوم؟ چون از یک طرف حفظ آبرو و عزت خودم مهم است و از طرفی صحبت کردن درباره این موضوع برای بنده سخت است. لطفا مرا راهنمایی کنید.

✍پاسخ:

🌸در ابتدا باید توجه داشت به صرف اینکه از اخلاق و رفتار آن پسر خوشتان آمده، دلیل بر مناسب بودن وی به عنوان همسر برای شما نیست؛ چرا که در ازدواج لازم است که دختر و پسر از جهات اعتقادی، اخلاقی، رفتاری، فکری، فرهنگی و خانوادگی تناسب کافی را داشته باشند و هرچقدر تناسب در این زمینه‌ها بیشتر باشد، ریسک انتخاب نیز کاهش می‌یابد. به هرحال نمی‌توان به شناخت‌های حداقلی اکتفا کرد.

ادامه مطلب

زندگی را با لذت سپری کنیم...!!!

نوشته شده در2017-12-31 11:28:22

زندگی را با لذت سپری کنیم...!!!

کار، تفریح،

رانندگی، آموختن،

مطالعه، آشپزی،

نظافت، حرف زدن،

مهمانی رفتن، نیایش و ...

ما به اشتباه اینگونه می اندیشیم :

درسم تمام شود راحت شوم!

اوه چه پروژه ای! تمام شود راحت شوم!

ادامه مطلب

📛عشق کاذب....

🔴 دو سال با دخترخاله‌ام ارتباط پیامکی داشتم که در ضمن  آن به او علاقه‌مند شدم، اما پس از طرح این علاقه مورد مخالفت خانواده قرار گرفتم و آنها به دنبال دختری مناسب برای من هستند که من نیز با آنها موافقم... اکنون چگونه علاقه قبلی را فراموش کنم؟

📚پاسخ: 

🌀ازدواج تصمیمی سرنوشت‌ساز می‌باشد که در سعادت یا  شقاوت، زیبایی یا زشتی زندگی انسان نقش بسیار مؤثری دارد و همسر انسان مانند گردنبندی است که می‌تواند او را آراسته کرده یا از زیبایی دورش سازد.

ادامه مطلب

👀 نامزدم هیچی از زناشویی نمی دونه......

👤سلام .من حدودا ده روزه نامزد کردم ولی بدلیل اینکه خانمم سن کمی دارد هیچی از نزدیکی و اتاق خواب نمیفهمه راهنمایم کنید که من باید چکارکنم ممنون

✍پاسخ👇👇👇

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 6 7 8 9