هر چی [تو] بگی‏

سیاستهای همسرداری

🍃 خانم و آقای محترم؛ اگر متوجه اسرار خصوصی و خانوادگی همسرت شدی، اونو مثل پُتک نکوبون تو سر همسرت...!

👈 وقتی دعوات می‌شه برای اینکه پیروز میدون باشی از عیب‌ها و کاستی‌های همسرت حرفی به میون نیار!

ادامه مطلب

🌀راه جبران خیانت

🔴 اگر خانمی به شوهرش خیانت کرده باشه و بعداً پشیمون شده و توبه کرده باشه خب نمیتونه این موضوع رو ب همسرش بگه و حلالیت بطلبه اول اینکه ایا این حق الناس ب حساب میاد یا همینکه در پیشگاه خداوند توبه کرده کافیه؟ و اگه حقی باز ب گردنش میمونه چجوری باید نسبت به همسرش جبران کنه ؟ در دوحالت اول اینکه بخواد ب زندگی با همسرش ادامه بده چجوری باید جبران کنه و حالت بعدی اینکه قصد جدایی از همسر رو داشته باشه چطور باید جبران کنه ممنون و تشکر

📚پاسخ

💞با سلام و عرض تشکر از سوالی که در انجمن رهروان ولایت مطرح نموده‌اید.

این پشیمانی شما روزنه امیدی است در دل این تاریکی و نباید آن را نادیده بگیرید. در پاسخ به شما باید بگویم که مراجع عظام تقلید در این باره نظراتی داده اند که در زیر سوال و جواب را تقدیم می‌نماییم.

ادامه مطلب

📛چک کردن گوشی

👀سلام من 25 سالمه و ه ماهه که عقد کردم با همسرم به صورت سنتی ازدواج کردیم، همسرم یه بار تلگرام منو هک کرده و چندین بار مخفیانه گوشیمو چک کرده که تازگیها فهمیدم یه بار وقتی که گوشیمو یواشکی برداشته بود به روش آوردم اونم گفت چرا شماره پسر خاله ات تو گوشیته و تهمت زدن به من در صورتی من تو عمرم تا حالا یه دوست پسرم نداشتم و دختر مذهبی ای هستم وخوانواده ام همیشه تو انتخابام آزادم گذاشتن و چیزی بهم تحمیل نکردن! آخرین کاریم که همسرم کرده اینه که گوشیمو برداشته و وانمود میکنه که دزدیدن در صورتی که تو خونه گم شده! حس میکنم همسرم شکاکه و نمیدونم چیکار باید کنم و ترس از آینده دارم اینم بگم همیرم مشکلش فقط اینه و بقیه اخلاقاش خوبه!

📚پاسخ

✨سلام خدمت شما کاربر محترم؛

ادامه مطلب

🌹 سیاستهای همسرداری

نوشته شده در2018-04-09 18:12:01

🌹

سیاستهای همسرداری

🍃 مردان و زنان باید یادشان باشد که با همسرشان هم‌خانه نیستند، بلکه همسرند...!

👈 ما نباید برای خودمان زندگی کنیم، بلکه باید برای همدیگر زندگی کنیم و همدیگر را شاد کنیم. نگذاریم طرف مقابلمان احساس فقر و کمبود عاطفی کند.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 6 7 8 9